Září 2010

MC 4 kapitola

30. září 2010 v 17:17 | Rim |  Příběhy
Ráno se vydali... ,,Jé! Hospoda!" řekl Mick. ,,Myslím, že máme dost času." odpověděl Nikki a vešli do ní. O pár hodin později vyšli z hospody. Jak byl Tommy ožralý, tak spadl ksichtem na chodník. A když se překulil na záda, uviděl nad sebou fízla. Cajt mu sáhl do kapsy a vytáhl sáček koxu. ,,A máte po ptákách." Prohlásil policajt. ,,A ty po ptákovi!" Zařval Vince a kopl ho mezi nohy. V tom se ale z poza rohu vynořili další 4 fízlové. Chytli je a začli táhnout k policejnímu autu, ale Mickovi se podařilo dostat ze spárů toho nejchlupatějšího policajta na světě. Nikki na něj stačil zařvat ať najde ty dvě holky, že je možná dostanou z basy. ,,Do prdele, jak mám ňuchat kdo to je a kde bydlí?! A ten zasraný papír sem asi sežral, bo ho nemůžu najít!" řval nasraný Mick. Nikki stihl vykoktat nějakou adresu. A tak se ožralý Mick snažil najít ten správný barák. Po hodině hledání ho konečně našel. Když mu nikdo neotevřel, vrátil se kde? Těžká otázka.. do hospody. Než si ale ještě ve dveřích stihl zvyknout na přítmí co v hospodě panovalo, už měl na rukou želízka, které mu nasadili dva policajti, co už tam na něj čekali. I přes jeho nadávky a plivance ho odvlekli do basy.

MC 3 kapitola

30. září 2010 v 17:04 | Rim |  Příběhy
Časem se Vince Neil dostal do kapely Mötley Crüe spolu s Mickem Marsem, Tommym Lee a Nikkim Sixxem. (Ten si za těch 5 let změnil jméno, takže jsme si neuvědomily kdo to je) Dokud....
,,Je tu někdo, u koho bych si mohl domluvit hraní v týhle hospodě?!" Zařval Mick Mars, když vešel do dveří Whisky ještě s nějakými kluky. ,,Patři to tu jedný holce", ozval se barman. ,,No tak mi asi řekni kde ji najdu a nečum jak dement!" Zařval výhružne Vince. ,,Zajdi k ní domů a domluv se s ní kámo." zakoktal barman a nervózně naškrábal adresu na kus papíru. ,,Radil bych vám si to u ní neposrat, protože byste si tady už nezahráli. Většinou nechá nové kapely odehrát jeden nebo dva koncerty a podle toho jak se to lidem líbí, je buď odpálkuje nebo přijme. Takhle to tvrdí ona, ale mě se zdá že na reakci lidí sere a rozhoduje se podle sebe a tý její kámošky."
,,Dobře dík. A příště si nech to kámo pro sebe, ty vole. Navíc si myslím, že přesvědčit ji bude lehký." řekl Vince a rozhlížel se po hospodě, kde zrovna nebylo moc pohledných rockerů. ,,Tady to znám. Patří, nebo spíš patřilo to tu tátově kámošce Shile." poznamenal Nikki co právě přišel. ,,Super, tak aspoň tam nemusíme lézt všichni", zabručel Mick a vzal si papírek s adresou. ,,Nevím jak ty, ale já tam půjdu. Chci vědět jak ty holky vypadaj." Prohlásil zfetle Tommy, který se zrovna vypotácel z WC. ,,Hm... to je fakt." Připustil Mick.
,,Ok", ukončil to Vince. ,,Jdu si zašukat a ráno tam zajdem." Potom odešel. ,,Dobrý nápad", pousmál se Nikki a rozběhl se za ním.

MC 2 kapitola

30. září 2010 v 16:44 | Rim |  Příběhy
Moje jméno je Shila a když se stala ta "věc", bylo nám 14. Chodily jsme na zakládku a psala se 80 léta. Byly jsme hozené do metalu a zůstaly mu věrné, i když zrovna upadal pod nátlakem punku. Naši tátové dělali oba u policie a můj vlastnil hospodu Whisky a Go-Go. Chodila jsem tam ráda, protože tam skoro každý večer hrála nějaká kapela a bylo tam stále živo. Zalíbilo se mi to natolik, že mi ji táta v 18 přenechal.
No a tak jsme s Rim vystudovaly nějakou tu školu a potom začly pracovat jako teterky. Přes většinu dne jsme byly v salóně, tetovaly a potom chodily do hospod. Když nám bylo 19, přišel za náma nějakej kytarista a ptal se, jestli může hrát se svoji kapelou u nás v hospodě. Řekli jsme že jo, i když jsme si od nich nic neslibovaly. Myslely jsme, že to bude jen další vyhaslá kapela a navíc ten kytarista byl dost škaredej.
Večer jsme přišly do hospody, a...
,,Ty vole! To je kunda jak cyp!" zařvala mi Rim do ucha a čučela se na zpěváka Rock Candy. Začala jsem se smát, ale samozřejmě to byla pravda. Měl úžasnej hlas, ale hráli jen převzaté písničky a tak nám bylo jasné, že to dotáhnou tak maximálně jen do dalšího pajzlu.

MC 1 kapitola

30. září 2010 v 16:06 | Rim |  Příběhy
Byla už jsem tak trochu namol, ale nemohla jsem přeslechnout, jak někdo přišel do toho pajzlu ve kterém jsem zrovna byla a řval ať mu někdo půjčí nůž. ,,No do prdele, co to ten idiot dělá?!" Zařvala moje nej kámoška Rim, která seděla naproti mě a narozdíl ode mě si všimla, že ten idiot je Nikki Sixx. Ohlédla jsem se. Někdo po Nikkim hodil vystřelovák. On ho chytil a zaryl si ho do paže. Potom zavolal policii a vyšel ze dveří. S Rim jsme nevěděly, jestli máme jít za ním a zeptat se ho, co se do prdele stalo. Nakonec jsme se rozhodly, že to necháme být, protože Nikki měl depky furt a pořád něco kutil, takže to stejně nebylo nic neobvyklého. Když jsme se ale asi ve 2 hodiny ráno vracely domů, vzaly jsme to kolem baráku, kde Nikki bydlel se svoji "matkou". Ve světle věčně rozbitých pouličních lamp, šlo trochu vidět, že jsou všechny okna porozbíjené a uvnitř byla tma. O dva dny později, (Nikki nebyl k sehnání) jsme s Rim viděly ve zprávách, že 14 letý Frank Feranna, (jak se tehdy jmenoval) obvinil svou matku z napadení. Potom ale žalobu stáhl a domluvil se s ní na mimosoudní dohodě. ,,Nejspíš mu došlo, že by musel do děcáku", smála se Rim. Já souhlasila a dál už jsme to neřešily. To jsme ale nevěděly na čem se Nikki se svou matkou domluvili. Nikdy už jsme ho neviděly, protože odešel z domova.
No nikdy... spíš tak 4 nebo 5 let.

MC

30. září 2010 v 15:49 | Rim |  Příběhy
Takže, jsme s Shilou vymýšlely příběh. Tenhle je o Mötley Crüe, je to z jejich minulosti a my dvě jsme se jakoby do toho příběhu zapletly.:D Samozřejmě to není úplná pravda, některé věci co se tam stanou, ale snažili jsme se to nejlíp přiblížit. Sem tam se tam oběví ňáká chyba, tak se předem omlouvám. A bude rozdělený na kapitoly. Jinak ten příběh vypráví hlavně Shila.. no snad se bude líbit...
a jestli má někdo ňákej problém, ať jde do prdele xD

Životopis Tommyho T.

30. září 2010 v 10:48 | Rim |  Životopisy Kiss
http://www.kissarmy.sk/FanclubSlovakia/fotky/TommyT.jpg
KISS alba:
Psycho Circus
Box Set - Standard Complete
The Very Best Of
Symphony Alive IV.
Rock The Nation
Alive 35

Maska:SpaceMan

Tommy Thayer způsobil rozdělení KISSARMY na dva tábory- jedni tvrdí, že nikdy
nenahradí Ace, kopírování jeho pohybů a koncertování v Acově masce je urážka
vůči němu. Druzí Tommyho brání s tím, že hraje dobře a kdyby Ace nechlastal a nefetoval,
mohl hrát s KISS on a může si za to sám.
Tommy spolupracuje s KISS zhruba od roku 1989, byl to nejprve
Geneův pomocník pro všechno, poté se začal motat okolo vedlejších projektů KISS,
občas vypomohl s demosnímkem. Kdysi hrál v revivalové skupině KISS,
a tak věrně kopíruje Aceův styl.
Na albu Psycho Circus hraje skoro ve všech písních kromě Into The Void.
Jeho koncertní debut s KISS v masce Spacemana proběhl v roce 2002 na třech
koncertech Farewell Tour, kdy Ace z neznámých důvodů chyběl.
Také vystoupil s kapelou na KISS Symphony, když Ace odmítl přijet.
Od té doby hraje s KISS pravidelně, postavu Spaceman si změnil na Space-Tom,
což se fanouškům silně nelíbí.
Je ženatý, zatím bezdětný.

Zdroj: osobnosti.cz

Životopis Erica

30. září 2010 v 10:44 | Rim |  Životopisy Kiss
http://i.idnes.cz/09/011/gal/OB28446b_eric.jpg

Rodné jméno: Eric Doyle Mensinger
KISS alba:
Revenge
Alive III
Mtv Unplugged
Carnival of Souls
Psycho Circus
KISS Symphony Alive IV
Rock the Nation Live
Playlist Plus
Alive 35

Eric Singer- Vynikající a zkušený bubeník, hrál s takovými velikány jako Black Sabbath,
Alice Cooper, Lita Ford a Gary Moore - Osmý nejlepší bubeník světa podle magazínu Hit Parader

Do KISS se dostává na základě spolupráce s Paulem Stanleyem-
dělal s ním na demosnímcích na album Hot In The Shade a hrál na
jeho sólovém turné v roce 1989. -S KISS hraje od roku 1992 do 1996 (společně s Brucem vyplacen
kvůli Reunion Tour), následně nahrazuje Petera Crisse v masce Catmana
v Australské a Japonské části Farrewell Tour (2001), poté se zase čenžne
s Peterem na koncertě KISS Symphony, po Symphony Peter odchází a znovu jeho
místo zaujímá Eric v kočičácké masce.

Kromě KISS nyní Eric hraje s Alicem Cooperem a
svou kapelou ESP, kde působí i Bruce.

Zdroj: osobnosti.cz

Životopis Gena

30. září 2010 v 10:40 | Rim |  Životopisy Kiss
http://bittenandbound.com/wp-content/uploads/2008/02/gene-simmons-photo.jpg

Gene Simmons se narodil 25.8.1949 na Haifě v Izraeli a do USA přišel se svojí matkou v 9.letech.

Začal se zajímat o hudbu a po nějakém čase se setkal s kytaristou Paulem Stanleym, později se setkali s bubeníkem Peterem Crissem a kytaristou Acem Frehleym a vytvořili skupinu s názvem Kiss, která se stala rockovou legendou. Velkým hudebním vzorem Gena byla vždy skupina Beatles, kterou miloval. V kapele Gene vynikal nejen svým hudebním uměním, ale také svým neuvěřitelně dlouhým jazykem a pliváním krve. Gene se v kapele stará o veškeré obchodní aktivity.

Ačkoli působí drsným dojmem, váže se k němu v rocku dost ojedinělá věc a tou je, že Gene je abstinent a nekuřák. Nevyhledává svatby, se svojí přítelkyní Shannon žije 20 let a mají spolu syna Nicka a dceru Sophii.

Zdroj: osobnosti.cz

Životopis Paula

30. září 2010 v 10:38 | Rim |  Životopisy Kiss
http://www.foxnews.com/images/302365/0_61_stanley_paul.jpg

Paul Stanley se narodil 20.1.1952 v New Yorku, vlastním jménem se jmenuje Stanley Harvey Eisen. Paul měl od mala velký talent na kreslení, ale od 13. let se začal zajímat o hudbu a dal se do hraní na kytaru, jeho velkými hudebními vzory byly vždy kapely Led Zeppelin, Beatles a Byrds. Ve 14. letech založil Paul Stanley svou první kapelu. V 17. letech se Paul setkal s mladíkem jménem Gene Simmons a začal s ním hrát.

Později se oba setkali s hráčem na bicí Peterem Crissem a kytaristou Acem Frehleym a společně založili kapelu, které dali název KISS a díky ní se tato čtveřice hudebníků stala legendou. Kromě hraní s kapelou vydal také Paul několik sólových alb, která měla celkem slušný ohlas, přesto však pro něj kapela vždy byla na prvním místě a tak v KISS působí i dnes. V roce 1992 se Paul poprvé oženil s Pamelou Bowenovou a s ní má syna Evana Shanea, během let se však stihl rozvést a v roce 2005 se podruhé ženil s Erin Suttonovou, mají spolu syna Colina Michaela.

Zdroj: osobnosti.cz

Členové Kiss

30. září 2010 v 10:33 | Rim |  Životopisy Kiss

Současní členové


Paul Stanley
http://cdn.babble.com/famecrawler/wp-content/uploads/2010/04/paulstanley2.jpg
Gene Simmons
http://ccs-pk.chace-school.net/files-2010/gene-simmons.jpg


Eric Singer
http://www.g2.cz/img/u/tipy/clanky/11290/eric.jpgTommy Thayer

Bývalí členové

Peter Criss
http://www.nndb.com/people/565/000022499/peter-criss-solo.jpg

Ace Frehley
http://www.first-avenue.com/files/images/event/AceFrehley.jpg

Eric Carr
http://quizilla.teennick.com/user_images/S/ShinshokuLoseControl/1067200251_EricCarr00.jpg

Vinnie Vincent
http://www.nndb.com/people/723/000084471/vvincent02.jpg

Bruce Kulick
http://www.freewebs.com/barbaol/BRUCE%20KULICK%202.jpg

Mark St. John
http://www.rankopedia.com/CandidatePix/48599.gif

Životopis Kiss

30. září 2010 v 10:21 | Rim |  Životopisy Kiss
http://www.pragokoncert.com/images/kiss_forever.jpg

Hard rocková skupina KISS patří mezi nejslavnější kapely na světě. Za více než třiceti letou dobu existence si vytvořila fanoušky napříč všemi generacemi. V době svého vzestupu zavedly zcela nový a doposud nepoznaný styl hudební interpretace. Pobuřující masky, pyrotechnické efekty a vystupování na jevišti. Show kterou do té doby nikdo nevytvořil.

Skupina vznikla v roce 1973 a jako zakladatel je považována duše kapely Gene Simmons. Přes drobné problémy v sestavě, a to hlavně na postu bubeníka se tahle partička drží na špici v popularitě mezi fanoušky.

Kiss vznikli v New Yorku roku 1973. Skupina je známa bizarně líčenými tvářemi svých členů, kostýmy a vizuálním ztvárněním vystoupení. Na koncertech plivali oheň, krev, kouřilo se jim z kytar a používali pyrotechniku. Jejich oblečení a make-up má charakter strašidelně laděných komiksových postav. Jejich atraktivní prezentace přitvrzené glam rockové hudby zapůsobila na široké masy publika natolik, že se stali jednou z celosvětově nejznámějších a komerčně nejúspěšnějších amerických rockových skupin hlavně v 70. a 80. letech. Kiss doposud získali od RIAA 22 zlatých alb a mají potvrzený prodej více než 100 milionů alb, z toho 19 milionů nahrávek v USA.

Zdroj: osobnosti.cz, wikipedia.cz

Životopis Bobbyho B.

28. září 2010 v 14:55 | Shila |  Životopisy Ratt
http://www.drummerworld.com/forums/attachment.php?attachmentid=30654&stc=1&d=1261879278

Robert John Blotzer, známý jako Bobby Blotzer a přezdívaný "Blotz" (narozený 22. října 1958 v Pittsburghu, Pennsylvania), je bubeník kapely Ratt. Navštěvoval v Jižní Torrance vysokou školu i s členem kapely Ratt, Juan Croucier.

Blotzer začal svou kariéru jako bubeník Ratt v roce 1982. Blotzer pomohl Ratt dosáhnout multi-platinovému úspěchu tím, že prodával pěti po sobě jdoucích platinové alba během roku 1980.  V Ratt je nejvíce slavný pro své klasické album Out of the cellar a píseň "Round and Round."

Životopis Warrena

28. září 2010 v 14:46 | Shila |  Životopisy Ratt
http://www.rudysarzo.com/images/bio/Warren-DeMartini.jpg

Warren Justin Demartini (nar. 10.04.1963), přezdívaný Torch(pochodeň), je kytarista Ratt.
Demartini se narodil  v Chicagu, Illinois,byl  nejmladší ze šesti dětí. Rodina později přesídlila do San Diego, Kalifornie. Začal se zajímat o rockovou hudbu kvůli vlivu jeho starších bratrů Bernarda a Jamesa, jejichž skupina nacvičovala u nich doma v suterénu. Demartiniho babička byla také hudebník, hrála na piano,doprovod k němím filmům v Prestonu, Minnesota.
Demartiniho matka mu koupila kytaru, když mu bylo sedm let. A on bojoval s tím se na ní naučit, nedařilo se mu to a taak se nasral a rozbil ji, když viděl Peteho Townshenda na scéně.Myslel si že se to nenaučí.

Životopis Robbieho

28. září 2010 v 14:36 | Shila |  Životopisy Ratt
http://s12.bdbphotos.com/images/120x156/c/j/cjplkuvii39djc.jpg

Robert ("Robbie") Crane (narozený 5. ledna 1969 v Orange County, Kalifornie) je současný basista skupiny Ratt.

Stěhoval se do Fairfax okres Hollywood, Kalifornie. Ve věku 9 let navštěvoval Bancroft nižší střední a střední školu Fairfax. Po jeho 14. narozeninách mu jeho otec koupil svou první basovou kytaru z Fairfax hudební školy v Hollywoodu. Brzy poté, co Robbie a jeho nejlepší přítel Stuart Waldman hráli v Hollywood klubech s jejich první kapelou "Dreamsuite", když jim bylo 16. Robbie pokračoval s Bobbym Dallem v Poison:1984 do 1986. Jako basista hrál v místních kapelách LA: Lancia, Hot Wheelz, New Haven a Monroe (Rick Monroe) a cestoval s (Mötley Crüe), byl s Vince Neilem v jeho sólové kapele. Společně se Stevem Stevensem, Davem Marshallem, Vikem Foxxem a také hrál se Stephenem Pearcym
a Alem Pitrellim v Vertex. Od roku 1996 byl v Ratt.


Životopis Stephena

28. září 2010 v 14:27 | Shila |  Životopisy Ratt

Stephen Eric Pearcy (narozen 03.7.1959) je vedoucí zpěvák 80. let metalové kapely Ratt. Taky byl v pásmech Arcade, Vicious Delite, Vertex, Nitronic a Band From Hell. Zaznamenal se jako sólový umělec.

Pearcy pracoval jako herec, hrál vraha hippies, Timothy Bach, v hrůzném filmu "Camp Utopia".

Životopis Johna

28. září 2010 v 14:21 | Shila |  Životopisy Ratt
http://api.ning.com/files/bIG1Ka3h5j45NEtvojNc7ZCyWngICwK8ocY5oSbKW45GaxHstBp3oi3EC3LA*KYNdIqXuodYy2swO-H3LhBJOy1RmEekEDWY/johncorabi.jpg

John Corabi (narozen 26. dubna 1959 v Philadelphia, Pennsylvania) je heavy metalový zpěvák a kytarysta, který pracoval s takovými skupinami jako Angora, Scream, Mötley Crüe, unie a ESP (s bývalým kytarystou KISS), Ratt (jako kytarista), Twenty 4 Seven, Zen Lunatic, Brides of Destruction, a Angel City Banditi.Corabi plánuje vydat sólové album v roce 2010, následovala prohlídka provedením písní od kapely a pracoval s jeho celou kariérou. Hudba byla vydána na iTunes.

Životopis Ratt

28. září 2010 v 14:09 | Rim a Shila |  Životopisy Ratt
Ratt.jpg Ratt image by williambong

Ratt je americká glam metalová kapela, která vznikla v San Diegu a měla výrazný komerční úspěch v roce 1980. Skupina je nejvíce známá pro jejich písně "Round and Round," "Wanted Man", "Lay It Down", "You are in Love", "Slip Lip" a "Back for More." I když skupina ztratila popularitu v následujícím desetiletí.
Kapela prodala odhadem 20 miliónů desek v USA, zatímco celosvětově prodaných alb, je zaokrouhleno na více než 45 milionů EUR. VH1 ohodnotila kapelu jako # 79 na  "100 největších umělců hard rocku". Jejich sedmé studiové album, Infestation, vyšlo  20.dubna 2010.
Počátky Ratt šly přinejmenším jako daleká záda roku 1976 s kapelou San Diega názvem Mickey Ratt, který byl vytvořen jedním ze zakládajících členů zpěvákem Stephenem Pearcym. Několik CD bylo vydáno z Mickey line up-Ratt, včetně několika demo kompilací a živého koncertu.

Životopis C.C.

28. září 2010 v 13:37 | Rim a Shila |  Životopisy PS
http://goodiesfirst.typepad.com/photos/uncategorized/ccdevillepinkhair2iv.jpgCC DeVille (nar. Bruce Anthony Johannesson, 14.května 1962, New York) je kytarista americké kapely Poison. Taky hrál v obou televizních reality show a show televizního dramatu. Hrál v sezoně Surreal Life 6 a Surreal Life: Hry slávy. Deville také vytvořil sólovou kapelu Samantha 7 v roce 1998.
Jeho zájem o hudbu začal ve dvou letech a zároveň sledoval Beatles, hrál na Přehlídka Eda Sullivana. DeVille začal hrát na kytaru ve věku pěti let poté co dostal 27 dolarů japonské Telecaster kopie. Jeho láska k hudbě rostla, začal poslouchat kapely jako Led Zeppelin, Black Sabbath, Rolling Stones, David Bowie, Aerosmith, Van Halen, Cheap Trick, Queen, a zejména Kiss.

Životopis Bobbyho

28. září 2010 v 13:32 | Rim a Shila |  Životopisy PS
61da3535.jpg Bobby Dall image by rolltider17     


Robert Harry Kuykendall také známý jako Bobby Dall (narozený 2. listopadu 1963, Mechanicsburg, Pennsylvania) je americký hudebník best-known jako baskytarista Poison. Dall je nejmladší ze tří dětí. Stěhoval se na Floridu se svou rodinou na krátkou dobu, ale přestěhovala se do Harrisburg, když byl ještě mladý. Dall měl ambice studovat práva, ale nakonec se obrátil k hudbě. Začal hrát na kytaru, ale přešel na basu ve věku 15 let. Později se stěhoval do Los Angeles, Kalifornie s Bret Michaels, Rikki Rockett, a Matt Smith hráli s kapelou v Paříži, která se později stala známá jako Poison.

Životopis Rikkiho

28. září 2010 v 13:25 | Rim a Shila |  Životopisy PS
http://cherrybombed.com/wp-content/uploads/2008/03/rikki-rockett-and-his-hair-1980.jpg

Richard Allan Goodway (narozený 8. srpna 1961), známější pod uměleckým jménem Rikki Rockett, je americký bubeník nejlépe známý pro jeho práci s kapelou glam metal, Poison.
Narodil se v Mechanicsburgu, Pennsylvania, Rockett byl mladší ze dvou dětí Norman a Margaret Goodway. Navštěvoval Cedar Cliff High School v Camp Hill. Před založením Poison Bret Michaels se zpěvákem, Rockett pracoval jako kadeřník, plavčík, umývač nádobí, zdravotnický záchranný technik a prodavač oblečení.