MC 2 kapitola

30. září 2010 v 16:44 | Rim |  Příběhy
Moje jméno je Shila a když se stala ta "věc", bylo nám 14. Chodily jsme na zakládku a psala se 80 léta. Byly jsme hozené do metalu a zůstaly mu věrné, i když zrovna upadal pod nátlakem punku. Naši tátové dělali oba u policie a můj vlastnil hospodu Whisky a Go-Go. Chodila jsem tam ráda, protože tam skoro každý večer hrála nějaká kapela a bylo tam stále živo. Zalíbilo se mi to natolik, že mi ji táta v 18 přenechal.
No a tak jsme s Rim vystudovaly nějakou tu školu a potom začly pracovat jako teterky. Přes většinu dne jsme byly v salóně, tetovaly a potom chodily do hospod. Když nám bylo 19, přišel za náma nějakej kytarista a ptal se, jestli může hrát se svoji kapelou u nás v hospodě. Řekli jsme že jo, i když jsme si od nich nic neslibovaly. Myslely jsme, že to bude jen další vyhaslá kapela a navíc ten kytarista byl dost škaredej.
Večer jsme přišly do hospody, a...
,,Ty vole! To je kunda jak cyp!" zařvala mi Rim do ucha a čučela se na zpěváka Rock Candy. Začala jsem se smát, ale samozřejmě to byla pravda. Měl úžasnej hlas, ale hráli jen převzaté písničky a tak nám bylo jasné, že to dotáhnou tak maximálně jen do dalšího pajzlu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama