MC 3 kapitola

30. září 2010 v 17:04 | Rim |  Příběhy
Časem se Vince Neil dostal do kapely Mötley Crüe spolu s Mickem Marsem, Tommym Lee a Nikkim Sixxem. (Ten si za těch 5 let změnil jméno, takže jsme si neuvědomily kdo to je) Dokud....
,,Je tu někdo, u koho bych si mohl domluvit hraní v týhle hospodě?!" Zařval Mick Mars, když vešel do dveří Whisky ještě s nějakými kluky. ,,Patři to tu jedný holce", ozval se barman. ,,No tak mi asi řekni kde ji najdu a nečum jak dement!" Zařval výhružne Vince. ,,Zajdi k ní domů a domluv se s ní kámo." zakoktal barman a nervózně naškrábal adresu na kus papíru. ,,Radil bych vám si to u ní neposrat, protože byste si tady už nezahráli. Většinou nechá nové kapely odehrát jeden nebo dva koncerty a podle toho jak se to lidem líbí, je buď odpálkuje nebo přijme. Takhle to tvrdí ona, ale mě se zdá že na reakci lidí sere a rozhoduje se podle sebe a tý její kámošky."
,,Dobře dík. A příště si nech to kámo pro sebe, ty vole. Navíc si myslím, že přesvědčit ji bude lehký." řekl Vince a rozhlížel se po hospodě, kde zrovna nebylo moc pohledných rockerů. ,,Tady to znám. Patří, nebo spíš patřilo to tu tátově kámošce Shile." poznamenal Nikki co právě přišel. ,,Super, tak aspoň tam nemusíme lézt všichni", zabručel Mick a vzal si papírek s adresou. ,,Nevím jak ty, ale já tam půjdu. Chci vědět jak ty holky vypadaj." Prohlásil zfetle Tommy, který se zrovna vypotácel z WC. ,,Hm... to je fakt." Připustil Mick.
,,Ok", ukončil to Vince. ,,Jdu si zašukat a ráno tam zajdem." Potom odešel. ,,Dobrý nápad", pousmál se Nikki a rozběhl se za ním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama