Životopis Nikkiho

27. září 2010 v 17:13 | Rim a Shila |  Životopisy MC
http://www.cactusjuice.com/blog/2007ASU/Nikki-Sixx-US-Festival-1983.jpgNikki Sixx


Nikki se narodil jako Frank Carlton Serafino Ferrana Jr.(některé zdroje uvádějí Ferrano) Franku Ferranovi a Deaně Haight 11 prosince roku 1958 v 7 hodin 11 minut ráno v San Jose,CA.

O rok později se narodila jeho sestra Lisa. Lisa měla Downův syndrom a byla umístěna do domova pro duševně choré.

Otec ho opusťil již v raném věku. Jeho matka zpívala v kapele Franka Sinatry a stěhovali se po celé zemi a když byly Frankovi čtyři roky jeho matka se znovu vdala. Frank byl často v péči svých prarodičů. Žil se svými prarodiči v Idahu a potom se přestěhovali do Los Angeles,Kalifornie.

Učinkoval v několika kapelách (Sister,London...). Poté co byl vyhozen z kapely London, v roce 1981 s bubeníkem Tommym Lee zakládají kapelu Mötley Crüe (ještě před založením si oficiálně mění jméno na Nikki Sixx).

V prosinci roku 1987 byl Nikki prohlášen za klinicky mrtvého v důsledku předávkování heroinem, po incidentu jde dobrovolně na léčeni. 20 Května roku 1989 si Nikki bere za manželku Brandi Brandt , mají spolu tři děti.

Syny Gunner Nicholas, narozen v roce 1991 a Dekker Nilsson narozen v roce 1995. A jednu dceru Storm Brieanne narozenou v roce 1994. V Listopadu roku 1996 se s Brandi Brandt rozvádí a za měsíc 23. prosince roku 1996 si bere za manželku herečku Donnu D'Errico a mají spolu dceru Frankie-Jean Mary narozenou 2 ledna 2001. Rozvedení jsou 27. dubna 2006.

V Říjnu roku 2008 je vydána kniha kterou Nikki napsal The heroin diaries (Heroinové deníky) kde nechává čtenáře nahlédnout do dávno zapomenutých deníků které si vedl za dob největší slávy. Ke knize vychází zároveň soundtrack, projekt Sixx A.M. - The heroin diaries.

Zdroj: osobnosti.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama