Životopis Vinceho

27. září 2010 v 17:10 | Rim a Shila |  Životopisy MC
http://www.rockhospital.com/wp-content/uploads/vinceneilautograph.jpgVince Neil

Vince objevili, když vystupoval ve své kapele Rock Candy a v roce 1981 se přidal k Mötley Crüe. V tom samém roce se oženil se svou první ženou Beth Lynn.

V roce 1983 vydali Mötley Crüe megaúspěšné album Shout at the Devil, stali se díky němu jednou z nejúspešnějších skupin 80. let.

V roce 1984 po turné s Ozzym, Vince jezdil ožralý a jeho spolujezdec Nicholas "Razzle" Dingley, bubeník skupiny Hanoi Rocks, podlehl zraněním. Beth Lynn a Neil se rozvedli v roce 1985. Po drogovém léčení se Vince znova spojil s Mötley Crüe. V dubnu 1988 se oženil s Sharisou Ruddellovou. V roce 1989 skupina vydala své nejprodávanější a nejúspěšnější album Dr. Feelgood.

Vince v únoru 1992 opustil kapelu, aby se vydal na sólovou dráhu. Podle zpráv z jejich autobiografie The Dirt ho vyhodili kvůli jeho vášni k závodním autům, která byla větší než kapela.

Někteří, které Vince najal: Steve Stevens (bývalý kytarista kapely Billy Idol), Dave Marshall, Robbie Crane a Vik Foxx.

V polovině roku 1993 vydal své debutové album Exposed. Prodalo se jen 300 000 kopií v USA, skoro stějně jako alba Mötley Crüe se zpěvákem Johnem Corabim. Všechny předchádzející alba Mötley Crüe přesáhly hranici 1 000 000 nosičů.
Sharise Ruddell a Neil se rozvedli v roce 1993. O dva roky později zemřela jejich dcera Skylar Neil na rakovinu, bylo to jedno z nějtěžších Vincových období v životě.

Stejný rok se alba Carved in Stone orientovaného na metal prodalo míň než 100 000 alb v USA a Vincův kontrakt s Warner Bros na to skončil. Některé verze tohoto alba obsahují Skylar's Song, který napsal pouze Vince.

V roce 1997 Vince přijal nabídku Mötley Crüe a připojil se s skupině. Vydali album Generation Swine. Znova ve skupině propuklo napětí, když Tommy Lee opustil skupinu. Nahradil ho Randy Castillo, ale v roce 2002 zemřel na rakovinu.

V květnu 2000 se Vince oženil s kráskou z Playboye Heidi Mark. Rozvedli se v srpnu 2001.
Jako běžný zákazník Moonlite Bunny Ranch byl Vince v roce 2003 obžalován za ublížění na zdraví potom, co ho prostitutka na ranči obvinila z toho, že ji chytil za krk a hodil o stěnu.

Vince se v lednu 2005 oženil s Liou Gerardini.

Zdroj: osobnosti.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama