Říjen 2010

SB 1

9. října 2010 v 14:49 | Shila |  Spřátelené blogy
Je tu první spřátelený blog od mí kámošky.Převážně je o Oomph!,Rammstein a The 69 eyes.
Tak doufám, že se vám bude líbit.

Blog: ZDE

Náš Marsy

8. října 2010 v 17:53 | Shila |  Fotky


Naše zachráněné miminko, které teď bydlí u Rim :)

Mick
mick
Mick

Smoking in the Boys Room

7. října 2010 v 13:14 | Shila |  Videa MC

Nádherná písňička a ještě krásnější videoklip:
Nepodařilo se mi to dát na blog ,maj to asi nějak zablokované takže sem tu dala jen odkaz :)

MC 9 kapitola

5. října 2010 v 10:21 | Rim |  Příběhy
Ráno jsem šla do kuchyně že si něco ukuchtím. Když v tom jsem uviděla všechny kluky namačkané na jedné rozložené sedačce. ,,Vy hajzli, vy jste se tu vloupali!" zařvala jsem a oni se s trhnutím probudili. Nikki se posadil, něco zabrebtal a zase spadl na sedačku a usnul. Přišla jsem k němu, klekla si k sedačce a začala jsem se mu prohrabávat ve vlasech. Přitom jsem se dívala Micka ležícího na sedačce se svěšenou hlavou. Najednou otevřel oči a zeptal se. ,,Co se na mě díváš jak na satana?" Nikki (nejspíš už nespal) se začal smát a chtěl se posadit. Mě se ale zrovna zaplantaly prsty do jeho zlakovaných vlasů. Než se mi podařilo dostat zpět svoji ruku, Mick se snažil posadit. O chvilku později zjistil, že mu stuhl krk a držící se za něj odešel do koupelny. Rim mezitím nakráčela do obýváku a sedla si vedle Tommyho hlavy. Odkryla peřinu a všimla si plné flašky Jacka Danielse mezi jeho nohama. ,,Vstávat a cvičit!" zařvala a šlohla mu ji. ,,Myslel sis, že ti tam nikdo nesáhne co?" rýpl si Vince. ,,Ale to byl ten účel, myslel jsem, že mi tam někdo šáhne ty vole. Třeba ty, krasavče." ušklíbl se na Vinceho. ,,Klíd", řekla jsem a obrátila oči v sloup.
Tommy se opět přikryl peřinou a Mick, který se právě vrátil, zalezl pod peřinu a sáhl Tommymu do rozkroku. ,,Hej! Kde je ta flaška!" zařval a všichni dostali výtlem. Mick si všiml, že ji drží Rim a zvedl se z rozložené sedačky. Rim se rozběhla do kuchyně a Mick ji začal nahánět. ,,Jak malé děti", řekl Nikki a vytáhl si z Mickovy kožené bundy sáček koksu. Mick po chvíli vyšel vítězoslavně z kuchyně i s Jackem. Rim vyběhla hned za ním a skočila mu kolem krku. ,,Vy už jste chlastali dost." řekla uraženě. ,,Tak na", prohlásil poražený Mick. Rim otevřela flašku a začla pít. Pak se koukla na Micka a nevím proč, dostala výbuch a vyprskla mu do ksichtu obsah chlastu ve svojí puse. ,,Sorry", zasmála se a znovu napila. Nahoře zazvonil telefon a Nikki ho šel zvednout. Po 15 minutách, co na chlapa v sluchátku vychrlil celý slovník sprostých slov, konečně zavěsil. ,,Hele, volal Doc. (jejich manažer) Za pár týdnů nám začíná poslední koncert k turné Shout at the Devil. Nechcete jet s náma?" řekl Nikki, když jsme šli všichni zjistit, s kým to mluvil. ,,Musíme pracovat." řekla Rim a začala si lakovat nehty na černo. ,,Hmm.. tak nic." řekl zklamaně Mick. ,,Dělej s tím lakem!" zařvala jsem a pustila televizi. Zrovna tam jelo něco s Kiss, tak jsem to nechala. Najednou kolem ale proletěla naše krásná, těžká skleněná koule s Ozzyho obličejem a bylo po telce. Já i Rim jsme se otočily.
,,Micku!" zařvaly jsme a zvedly se ze sedačky. Rim k němu přišla a odžduchla ho. ,,Neznamená, že když nenávidíš Kiss, tak že nám musíš rozbíjet televizi!" zařvala a znovu do něj strčila. ,,No tak sorry, my koupíme novou." poškrábal se Mick na hlavě. ,,My?" ozvali se ostatní kluci a otočili se na podpatku. (Už jsme měly z těch podpatků odřené lino.) ,,Ale jinak dobrá pecka brácha! Fakt super trefa!" poplácal Micka po rameni Tommy. ,,Viď brácho!" zasmál se Nikki a zakousnul se do Tommyho ruky. Vince se podíval na televizi, pak na nás a potom nahodil dementní úsměv. Z televize ještě šlehaly jiskry, tak jsem ji zaběhla vypojit z elektřiny. Darkie a Pain se přiběhli podívat co se stalo. Když to zjistili, zavrtěli ocasem a začali žrát granule. Tommy se koukl na Nikkiho, Nikki zas na něj. Zasmáli se, připlížili se k miskám, a začli to řrát. ,,Vy prasata." řekly jsme Rim, překvapené tou kravinou, ale taky jsme se usmály, protože to vypadalo roztomile. Řekla jsem si, že půjdu konečně udělat snídani, ale pak jsem si vzpoměla, že kluci ještě nedodělali práci ze včereška.
Jako zázrakem si na to vzpoměla i Rim. Podívaly jsme se na sebe a záludně se usmály. Kluci se na nás podívali a nahodili ustrašený výraz. ,,Takže! Vince vysaje, vybalí myčku a nebude chlastat. Nikki umyje okna a uklidí laky na vlasy, co jste včera vyplýtvali. Mick vyvenčí psy, utře prach a Tommy vytře lina a umyje zrcadla. Budete se věnovat tomuhle a ničemu jinému, vy rockové fetky." řekla Rim a obě jsme odešly do kuchyně. ,,Jo a jestli to neuděláte tak nedostanete žrádlo." rýpla jsem si. Rim se otočila na Tommyho s Nikkim a ještě dodala.. ,,Ani psí granule."

MC 8 kapitola

5. října 2010 v 9:27 | Rim |  Příběhy
Když jsme k večeru přišly z práce, samozřejmě nebylo nic hotové. Rim se začala rozčilovat a vytrhla Tommymu z ruky flašku Jacka Danielse. Třískla s ní o zem a až potom si všimla, že je prázdná. Potom každá chytla dva ožralce za vlasy a vytáhly jsme je před barák. ,,Zalezte tam ke psům do boudy a nelezte do baráku!" zařvala jsem Vincemu do ucha. Tak jsme je tam nechaly a zalezly zpět. Později jsme šly spát. Asi po 2 hodinách se Rim probudila s tím, že jí je kluků líto. Ti leželi naskládaní v těch dvou boudách pro psy a psi mrzli venku.

MC 7 kapitola

5. října 2010 v 9:15 | Rim |  Příběhy
Než jsem stihla zareagovat, že mi zvoní budík, zařval Mick spící na matraci vedle mojí postele. ,,Kurva, Nikkine, přestaň hrát na tu zasranou kytaru!" Já se naklonila z postele a zařvala na něj, že je hlasitější než ten zasranej budík. To už si to Mick konečně urovnal v pailici a uvědomil si, že nění v tom feťáckém doupěti. Jako budík jsem měla písničku Smoke on the Water a tak si Mick nejspíš myslel, že se ho Nikki snaží nasrat hrou na kytaru v 8 ráno. ,,Proč vstáváš tak kurevsky brzo?" zeptal se Nikki ležící na druhé matraci vedle Micka. Narozdíl od vás někdo chodí do práce." dopověděla jsem mu na tu debilní otázku a Rim zařvala z vedlejšího pokoje ať všichni vstávaj, že se bude rozdávat práce jestli tu hodlají přebývat. Všichni vyskočili z postele, když uslyšeli slovo práce a vypadalo to jakoby chtěli vyskočit z okna. Vince se nalepil na okno. ,,Já chci ven!" zařval.
,,Tak když už jsi u toho okna, tak ho můžeš i s ostatními okny umýt. Nikki bude vysávat, Mick utírat prach a Tommy vytírat." rozdělila jsem práce klukům. Tommy začal protestovat. ,,Proč tu nemáte koberce?!" ,,Aby se na ně ňákej hňup jako ty nemohl poblít." poznamenala Rim a dodala, že až se potom bude nudit tak ať umyje všechny zrcadla. ,,Tak jo, ale půjčíš mi lak na vlasy", řekl a vydal se do koupelny.

MC 6 kapitola

1. října 2010 v 12:00 | Rim |  Příběhy
,,Nepřipadá v úvahu!" ročiloval se fotr od Rim, když jsme mu řekly, aby jim protentokrát odpustil. ,,A navíc nám ani neřekli, kdo jim dal ty drogy. ,,My!" zařvala Rim, já se na ni podívala a pak jsem přikývla. (Samozřejmě to nebyla pravda.) O pár minut později jsme stály i před mojim tátou a poslouchaly jsme ty pitomý žvásty o tom, že bychom mohly do basy a že obchodovat s drogama je nezákonné. Tak jsme jim skočily do řeči, že jestli jo, tak Rim chce k Tommymu a já k Nikkimu. Rim tak tak stihla uhnout dlani mířící na její tvář. Řekli nám, ať vypadneme a už se tu neukazujeme, ale my odporovaly, že bez Nikkiho a ostatních se nikam nehneme. Ti o tom nechtěli abi slyšet a vykopli nás ze dveří. Tak jsme se vrátily za klukama. Škoda že jsme nešlohly klíče od té blbé cely. Když jsme k nim došly, Vince Neil na nás zařval. ,,Dostanete nás odtud?!"
Já se na něj obrátila a vypustila z huby nehezkou, odpornou větu. ,,Budeme rády, když odsud dostaneme aspoň Nikkiho."
,,Ne!" zařval Vince. ,,Smůla fetko." odpověděly jsme a dodaly. ,,Ale hezká fetka." Potom jsme popošly k Nikkimu, obejmuly ho skrz mříže, zatahaly ho za vlasy a vynadaly mu, že nás nechal v tomhle zasraném městě samotné. ,,Tak ty už jsi byl děvkař od 14, jo vole?" mrknul na nás Tommy. Pak začli říkat nějaký nadržený kecy a my si uvědomily, že tady budou nejspíš kamery a že bychom měly problém, kdyby nás tu našli. Otočily jsme se a chtěly odejít, mě to ale nedalo a musela jsem vlepit Nikkimu pusu. Za chvíli jsme byly doma a kutily, jak je dostat ven z basy. V tom Rim zazvonil telefon a když uviděla nápis fofi, měla 100 chutí mu to nezvednout. Já jsem Rim pozorovala a když to zavěsila, začala řvát a jásat že je pustí. Ale pod podmínkou že si pro ně přijedeme. O 15 minut později jsme stály před tou hnusnou budovou ze které právě vyšli poldové a hned za nimi kluci. Rozběhly jsme se za nima a první co jsme udělaly bylo, že jsme objaly Nikkiho. ,,Máš sexy kámoše", šeptla jsem Nikkimu do ucha. Rim hned objala všechny a já si stihla všimnout Tommyho ruky, která sklouzla ze zad Rim o patro níž. Zavezly jsme kluky k jejich věžáku kde bydleli a odjely jsme do práce. Když jsme v 7 skončily, šly jsme do naši hospody a uviděly tam Nikkiho a spol. Přes mikrák jsme celé hospodě oznámily, že dneska se tu zavírá už v 8. Potom jsme už jen sledovaly ten bengál ožralých lidí a za Nikkim se nám vůbec nechtělo. Za 5 minut 8 jsme vyhnaly všechny lidi ven a šly jsme ještě něco zařídit. Skrz okno jsme uviděly, jak kluci zalízají do Tommyho dodávky a myslely jsme si, že už asi jedou "domů".
Když jsme šly z hospody asi o 15 minut později, všimly jsme si, že dodávka furt stojí na stejném místě. Nakoukly jsme přes okýnko vzadu a uviděly kluky jak doslova mrznou v dodávce. Otevřely jsme vzadu dveře a oni nás mávnutím ruky pozdravili. ,,Nevětrejte", řekl mrzutě Mick. ,,Nemrznou vám koule?" zeptala se Rim. Tommy přikývl. Se smíchem jsme s Rim ze sebe vysoukaly větu, že můžou přespat u nás. A potom proč nejdou k sobě domů. ,,Ti hajzli z byťáku nám řekli, že dokud nezaplatíme nájem, tak ať si jdem kam chceme, kreténi zasraní." odpověděl promrzlí Vince. ,,Tak jdem?" zeptala jsem se. ,,Nevím, jestli se dokážu zvednout." řekl Nikki a ostatní přikývli. ,,V tom případě, až se vám to povede tak přijďte." odpověděly jsme s Rim a vyšly z dodávky. Samozřejmě, všichni 4 se zvedli, vykutaléli z dodávky a doběhli nás. Odemkla jsem dveře od baráku a najednou uslyšela výkřik opilého Nikkiho. ,,Do prdele! Taký satan!" Začaly jsme se s Rim smát. Ten "satan" byl její československý vlčák Darkie. Zamilovala si tu rasu, protože vypadá jako vlk. Já měla bernského salašnického psa Paina, který na nás čekal v druhém patře našeho společného domu. S Rim už nás nebavilo žít s rodiči a navíc jsme byly stejně furt spolu. Tak jsme se rozhodly koupit si společný barák. Jako kámošky jsme si někdy lezly příšerně na nervy. To jsme řešily tak, že se nějaká sebrala a šla spát k někomu jinému. 2 patrový barák byl zařízený v duchu metalu. V přízemí byl velký obývák a za ním kuchyň. O poschodí výš jsme měly každá jeden pokoj s koupelnou a společný šatník, kterej byl prostě jedna místnost se spoustou skříní atd. natřískaných oblečením. Už ani nevím co je moje a co od Rim, proto se skoro každé ráno dohadujem o tom, že já mám na sobě její džíny a podobně. Snad v každé místnosti byla hifina a kolem ní poházené cédečka. Stěny byly natřené na červeno a na nich bylo nalepeno plno plakátů. Ve většině pokojích byla zdrcadla a převážně černý nábytek. Koberce jsme po několika večírcích strhly a nahradilo je lino. (Zkuste si každej den čistit poblitý koberce) No a to je asi tak všechno, v podstatě působil ten barák tak... no podivně, trochu strašidelně, no prostě metalově až gothicky. Ale byl moderní. Došly jsme do obyváku a Nikki se svalil na sedačku se slovy. ,,Do prdele." a pak ,,Asi budu zvracet." a Vince doplnil ,,Jo kurva, nechci vidět chlast aspoň týden." ,,Ty a týden?" zařechtal se Mick. ,,Spíš do rána ty vole."
,,Kde si můžu jít kurva lehnout?" zeptal se Tommy na kterém bylo vidět, že to s tím chlastem trochu víc přehnal. ,,Nikde a nikdo, dokud se neosprchujete!" vyhrkla rychle Rim. ,,Ale já se..." začal protestovat Vince, ale já jsem mu radši skočila do řeči. ,,Jak dlouho ses nesprchoval si nech raději pro sebe, nebo začne být blbě i mě." ,,Já nikde nejdu." zaskučel Nikki ze sedačky. ,,Ty jdeš jako první", odpověděla Rim a s nejmíň namol Mickem zvedli Nikkiho na nohy, strčili ho směrem ke schodišti do druhého patra a za ním jsem poslala i Vinceho s tím, že u každého pokoje je koupelna. ,,Teda, pokud jeden z nich nebude hledat koupelnu v šatníku, tak se budu divit." začala jsem se smát a Rim se přidala.
Za chvíli jsme uslyšely z mého pokoje. ,,Další satan, do prdele! Co to je za barák?!" řval Nikki. ,,Asi se mu nelíbí ožralí blbci, Nikki!" zařval Tommy nahoru. Za pár sekund seběhl Pain bleskurychle dolů ze schodů k nám. ,,A nejspíš mu ani nevoní!" dodal Mick. Potom jsme se osprchovaly i my a ostatní šli spát. (Z důvodu, že byli všichni ožralí a bylo jim blbě, každý na svou matraci.)

MC 5 kapitola

1. října 2010 v 11:07 | Rim |  Příběhy
Šly jsme po chodbě ve věznici, kde jsme si přividělávaly hlídáním těch "zeber". V tom jsme najednou uslyšely nadávky a vrzot mříží od cely. Běžely jsme se tam podívat. Než si nás někdo všiml, schovaly jsme se za rohem a sledovaly co se tam děje. ,,Do prdele, tam je Nikki!" zařvala Rim.
,,Drž hubu nebo nás někdo uslyší." řekla jsem. ,,Wow, a to je ten blonďák z Rock Candy, myslím že Vince ne?!" vyjekla jsem pro změnu já. ,,Drž hubu nebo nás někdo uslyší." napomenula mě Rim. V tom jsme uslyšely, jak nějakej skin řve po Vincem kde vzali ten fet a dal mu bombu. Vince mu plivl do ksichtu a kopl ho mezi. ,,Ty vole, jdem tam?" zasmála jsem se.
,,Asi budem muset", odpověděla Rim a vyšla z poza rohu. Došly jsme k nim a snažily se řevem urovnat tu začínající bitku mezi Vincem a skinem. V tom si nás všiml i Nikki, který bitce nevěnoval pozornost. ,,Hej! Shi, Rim! Dostaňte nás odtud! Proosííím!"
Jelikož jste od Nikkiho slyšeli většinou jen ,,Běž do prdele" a žádně prosím, tak jsme si řekly, že když už se tak ponižuje, zajdeme za tátou od Rim, co tomu tady šéfuje a pokusíme se je dostat z basy.