MC 9 kapitola

5. října 2010 v 10:21 | Rim |  Příběhy
Ráno jsem šla do kuchyně že si něco ukuchtím. Když v tom jsem uviděla všechny kluky namačkané na jedné rozložené sedačce. ,,Vy hajzli, vy jste se tu vloupali!" zařvala jsem a oni se s trhnutím probudili. Nikki se posadil, něco zabrebtal a zase spadl na sedačku a usnul. Přišla jsem k němu, klekla si k sedačce a začala jsem se mu prohrabávat ve vlasech. Přitom jsem se dívala Micka ležícího na sedačce se svěšenou hlavou. Najednou otevřel oči a zeptal se. ,,Co se na mě díváš jak na satana?" Nikki (nejspíš už nespal) se začal smát a chtěl se posadit. Mě se ale zrovna zaplantaly prsty do jeho zlakovaných vlasů. Než se mi podařilo dostat zpět svoji ruku, Mick se snažil posadit. O chvilku později zjistil, že mu stuhl krk a držící se za něj odešel do koupelny. Rim mezitím nakráčela do obýváku a sedla si vedle Tommyho hlavy. Odkryla peřinu a všimla si plné flašky Jacka Danielse mezi jeho nohama. ,,Vstávat a cvičit!" zařvala a šlohla mu ji. ,,Myslel sis, že ti tam nikdo nesáhne co?" rýpl si Vince. ,,Ale to byl ten účel, myslel jsem, že mi tam někdo šáhne ty vole. Třeba ty, krasavče." ušklíbl se na Vinceho. ,,Klíd", řekla jsem a obrátila oči v sloup.
Tommy se opět přikryl peřinou a Mick, který se právě vrátil, zalezl pod peřinu a sáhl Tommymu do rozkroku. ,,Hej! Kde je ta flaška!" zařval a všichni dostali výtlem. Mick si všiml, že ji drží Rim a zvedl se z rozložené sedačky. Rim se rozběhla do kuchyně a Mick ji začal nahánět. ,,Jak malé děti", řekl Nikki a vytáhl si z Mickovy kožené bundy sáček koksu. Mick po chvíli vyšel vítězoslavně z kuchyně i s Jackem. Rim vyběhla hned za ním a skočila mu kolem krku. ,,Vy už jste chlastali dost." řekla uraženě. ,,Tak na", prohlásil poražený Mick. Rim otevřela flašku a začla pít. Pak se koukla na Micka a nevím proč, dostala výbuch a vyprskla mu do ksichtu obsah chlastu ve svojí puse. ,,Sorry", zasmála se a znovu napila. Nahoře zazvonil telefon a Nikki ho šel zvednout. Po 15 minutách, co na chlapa v sluchátku vychrlil celý slovník sprostých slov, konečně zavěsil. ,,Hele, volal Doc. (jejich manažer) Za pár týdnů nám začíná poslední koncert k turné Shout at the Devil. Nechcete jet s náma?" řekl Nikki, když jsme šli všichni zjistit, s kým to mluvil. ,,Musíme pracovat." řekla Rim a začala si lakovat nehty na černo. ,,Hmm.. tak nic." řekl zklamaně Mick. ,,Dělej s tím lakem!" zařvala jsem a pustila televizi. Zrovna tam jelo něco s Kiss, tak jsem to nechala. Najednou kolem ale proletěla naše krásná, těžká skleněná koule s Ozzyho obličejem a bylo po telce. Já i Rim jsme se otočily.
,,Micku!" zařvaly jsme a zvedly se ze sedačky. Rim k němu přišla a odžduchla ho. ,,Neznamená, že když nenávidíš Kiss, tak že nám musíš rozbíjet televizi!" zařvala a znovu do něj strčila. ,,No tak sorry, my koupíme novou." poškrábal se Mick na hlavě. ,,My?" ozvali se ostatní kluci a otočili se na podpatku. (Už jsme měly z těch podpatků odřené lino.) ,,Ale jinak dobrá pecka brácha! Fakt super trefa!" poplácal Micka po rameni Tommy. ,,Viď brácho!" zasmál se Nikki a zakousnul se do Tommyho ruky. Vince se podíval na televizi, pak na nás a potom nahodil dementní úsměv. Z televize ještě šlehaly jiskry, tak jsem ji zaběhla vypojit z elektřiny. Darkie a Pain se přiběhli podívat co se stalo. Když to zjistili, zavrtěli ocasem a začali žrát granule. Tommy se koukl na Nikkiho, Nikki zas na něj. Zasmáli se, připlížili se k miskám, a začli to řrát. ,,Vy prasata." řekly jsme Rim, překvapené tou kravinou, ale taky jsme se usmály, protože to vypadalo roztomile. Řekla jsem si, že půjdu konečně udělat snídani, ale pak jsem si vzpoměla, že kluci ještě nedodělali práci ze včereška.
Jako zázrakem si na to vzpoměla i Rim. Podívaly jsme se na sebe a záludně se usmály. Kluci se na nás podívali a nahodili ustrašený výraz. ,,Takže! Vince vysaje, vybalí myčku a nebude chlastat. Nikki umyje okna a uklidí laky na vlasy, co jste včera vyplýtvali. Mick vyvenčí psy, utře prach a Tommy vytře lina a umyje zrcadla. Budete se věnovat tomuhle a ničemu jinému, vy rockové fetky." řekla Rim a obě jsme odešly do kuchyně. ,,Jo a jestli to neuděláte tak nedostanete žrádlo." rýpla jsem si. Rim se otočila na Tommyho s Nikkim a ještě dodala.. ,,Ani psí granule."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama