MC 5 kapitola

1. října 2010 v 11:07 | Rim |  Příběhy
Šly jsme po chodbě ve věznici, kde jsme si přividělávaly hlídáním těch "zeber". V tom jsme najednou uslyšely nadávky a vrzot mříží od cely. Běžely jsme se tam podívat. Než si nás někdo všiml, schovaly jsme se za rohem a sledovaly co se tam děje. ,,Do prdele, tam je Nikki!" zařvala Rim.
,,Drž hubu nebo nás někdo uslyší." řekla jsem. ,,Wow, a to je ten blonďák z Rock Candy, myslím že Vince ne?!" vyjekla jsem pro změnu já. ,,Drž hubu nebo nás někdo uslyší." napomenula mě Rim. V tom jsme uslyšely, jak nějakej skin řve po Vincem kde vzali ten fet a dal mu bombu. Vince mu plivl do ksichtu a kopl ho mezi. ,,Ty vole, jdem tam?" zasmála jsem se.
,,Asi budem muset", odpověděla Rim a vyšla z poza rohu. Došly jsme k nim a snažily se řevem urovnat tu začínající bitku mezi Vincem a skinem. V tom si nás všiml i Nikki, který bitce nevěnoval pozornost. ,,Hej! Shi, Rim! Dostaňte nás odtud! Proosííím!"
Jelikož jste od Nikkiho slyšeli většinou jen ,,Běž do prdele" a žádně prosím, tak jsme si řekly, že když už se tak ponižuje, zajdeme za tátou od Rim, co tomu tady šéfuje a pokusíme se je dostat z basy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama