MC 6 kapitola

1. října 2010 v 12:00 | Rim |  Příběhy
,,Nepřipadá v úvahu!" ročiloval se fotr od Rim, když jsme mu řekly, aby jim protentokrát odpustil. ,,A navíc nám ani neřekli, kdo jim dal ty drogy. ,,My!" zařvala Rim, já se na ni podívala a pak jsem přikývla. (Samozřejmě to nebyla pravda.) O pár minut později jsme stály i před mojim tátou a poslouchaly jsme ty pitomý žvásty o tom, že bychom mohly do basy a že obchodovat s drogama je nezákonné. Tak jsme jim skočily do řeči, že jestli jo, tak Rim chce k Tommymu a já k Nikkimu. Rim tak tak stihla uhnout dlani mířící na její tvář. Řekli nám, ať vypadneme a už se tu neukazujeme, ale my odporovaly, že bez Nikkiho a ostatních se nikam nehneme. Ti o tom nechtěli abi slyšet a vykopli nás ze dveří. Tak jsme se vrátily za klukama. Škoda že jsme nešlohly klíče od té blbé cely. Když jsme k nim došly, Vince Neil na nás zařval. ,,Dostanete nás odtud?!"
Já se na něj obrátila a vypustila z huby nehezkou, odpornou větu. ,,Budeme rády, když odsud dostaneme aspoň Nikkiho."
,,Ne!" zařval Vince. ,,Smůla fetko." odpověděly jsme a dodaly. ,,Ale hezká fetka." Potom jsme popošly k Nikkimu, obejmuly ho skrz mříže, zatahaly ho za vlasy a vynadaly mu, že nás nechal v tomhle zasraném městě samotné. ,,Tak ty už jsi byl děvkař od 14, jo vole?" mrknul na nás Tommy. Pak začli říkat nějaký nadržený kecy a my si uvědomily, že tady budou nejspíš kamery a že bychom měly problém, kdyby nás tu našli. Otočily jsme se a chtěly odejít, mě to ale nedalo a musela jsem vlepit Nikkimu pusu. Za chvíli jsme byly doma a kutily, jak je dostat ven z basy. V tom Rim zazvonil telefon a když uviděla nápis fofi, měla 100 chutí mu to nezvednout. Já jsem Rim pozorovala a když to zavěsila, začala řvát a jásat že je pustí. Ale pod podmínkou že si pro ně přijedeme. O 15 minut později jsme stály před tou hnusnou budovou ze které právě vyšli poldové a hned za nimi kluci. Rozběhly jsme se za nima a první co jsme udělaly bylo, že jsme objaly Nikkiho. ,,Máš sexy kámoše", šeptla jsem Nikkimu do ucha. Rim hned objala všechny a já si stihla všimnout Tommyho ruky, která sklouzla ze zad Rim o patro níž. Zavezly jsme kluky k jejich věžáku kde bydleli a odjely jsme do práce. Když jsme v 7 skončily, šly jsme do naši hospody a uviděly tam Nikkiho a spol. Přes mikrák jsme celé hospodě oznámily, že dneska se tu zavírá už v 8. Potom jsme už jen sledovaly ten bengál ožralých lidí a za Nikkim se nám vůbec nechtělo. Za 5 minut 8 jsme vyhnaly všechny lidi ven a šly jsme ještě něco zařídit. Skrz okno jsme uviděly, jak kluci zalízají do Tommyho dodávky a myslely jsme si, že už asi jedou "domů".
Když jsme šly z hospody asi o 15 minut později, všimly jsme si, že dodávka furt stojí na stejném místě. Nakoukly jsme přes okýnko vzadu a uviděly kluky jak doslova mrznou v dodávce. Otevřely jsme vzadu dveře a oni nás mávnutím ruky pozdravili. ,,Nevětrejte", řekl mrzutě Mick. ,,Nemrznou vám koule?" zeptala se Rim. Tommy přikývl. Se smíchem jsme s Rim ze sebe vysoukaly větu, že můžou přespat u nás. A potom proč nejdou k sobě domů. ,,Ti hajzli z byťáku nám řekli, že dokud nezaplatíme nájem, tak ať si jdem kam chceme, kreténi zasraní." odpověděl promrzlí Vince. ,,Tak jdem?" zeptala jsem se. ,,Nevím, jestli se dokážu zvednout." řekl Nikki a ostatní přikývli. ,,V tom případě, až se vám to povede tak přijďte." odpověděly jsme s Rim a vyšly z dodávky. Samozřejmě, všichni 4 se zvedli, vykutaléli z dodávky a doběhli nás. Odemkla jsem dveře od baráku a najednou uslyšela výkřik opilého Nikkiho. ,,Do prdele! Taký satan!" Začaly jsme se s Rim smát. Ten "satan" byl její československý vlčák Darkie. Zamilovala si tu rasu, protože vypadá jako vlk. Já měla bernského salašnického psa Paina, který na nás čekal v druhém patře našeho společného domu. S Rim už nás nebavilo žít s rodiči a navíc jsme byly stejně furt spolu. Tak jsme se rozhodly koupit si společný barák. Jako kámošky jsme si někdy lezly příšerně na nervy. To jsme řešily tak, že se nějaká sebrala a šla spát k někomu jinému. 2 patrový barák byl zařízený v duchu metalu. V přízemí byl velký obývák a za ním kuchyň. O poschodí výš jsme měly každá jeden pokoj s koupelnou a společný šatník, kterej byl prostě jedna místnost se spoustou skříní atd. natřískaných oblečením. Už ani nevím co je moje a co od Rim, proto se skoro každé ráno dohadujem o tom, že já mám na sobě její džíny a podobně. Snad v každé místnosti byla hifina a kolem ní poházené cédečka. Stěny byly natřené na červeno a na nich bylo nalepeno plno plakátů. Ve většině pokojích byla zdrcadla a převážně černý nábytek. Koberce jsme po několika večírcích strhly a nahradilo je lino. (Zkuste si každej den čistit poblitý koberce) No a to je asi tak všechno, v podstatě působil ten barák tak... no podivně, trochu strašidelně, no prostě metalově až gothicky. Ale byl moderní. Došly jsme do obyváku a Nikki se svalil na sedačku se slovy. ,,Do prdele." a pak ,,Asi budu zvracet." a Vince doplnil ,,Jo kurva, nechci vidět chlast aspoň týden." ,,Ty a týden?" zařechtal se Mick. ,,Spíš do rána ty vole."
,,Kde si můžu jít kurva lehnout?" zeptal se Tommy na kterém bylo vidět, že to s tím chlastem trochu víc přehnal. ,,Nikde a nikdo, dokud se neosprchujete!" vyhrkla rychle Rim. ,,Ale já se..." začal protestovat Vince, ale já jsem mu radši skočila do řeči. ,,Jak dlouho ses nesprchoval si nech raději pro sebe, nebo začne být blbě i mě." ,,Já nikde nejdu." zaskučel Nikki ze sedačky. ,,Ty jdeš jako první", odpověděla Rim a s nejmíň namol Mickem zvedli Nikkiho na nohy, strčili ho směrem ke schodišti do druhého patra a za ním jsem poslala i Vinceho s tím, že u každého pokoje je koupelna. ,,Teda, pokud jeden z nich nebude hledat koupelnu v šatníku, tak se budu divit." začala jsem se smát a Rim se přidala.
Za chvíli jsme uslyšely z mého pokoje. ,,Další satan, do prdele! Co to je za barák?!" řval Nikki. ,,Asi se mu nelíbí ožralí blbci, Nikki!" zařval Tommy nahoru. Za pár sekund seběhl Pain bleskurychle dolů ze schodů k nám. ,,A nejspíš mu ani nevoní!" dodal Mick. Potom jsme se osprchovaly i my a ostatní šli spát. (Z důvodu, že byli všichni ožralí a bylo jim blbě, každý na svou matraci.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama