Leden 2011

Batio a kytara

31. ledna 2011 v 20:38 | Shila |  Videa Nitro

Super kytarista, pochybuju že se takhle někdy dokážu naučit hrát.


Tommyho létajicí bicí

31. ledna 2011 v 20:36 | Shila |  Videa MC
Jedním slovem :blázen ...nebo vůl...jak chcete XD
Ne spíš:Tommy je fakt borec XD
MC 19

30. ledna 2011 v 11:49 | Rim a Shila |  Příběhy
Z pohledu Shily
Scházela jsem po schodech směrem k recepci. Byli jsme zrovna v nějakém tom nóbl hotelu (a jen čekali kdy nás od tud vyhoděj) a všude tu chodili ti šašci v kravatách a v obleku a nafintěné barbíny. (V tom případě jsme všichni včetně naši MC čtveřice vypadali jako růžový lak na nehty mezi černými) Zastavila jsem se a koukla se jestli tu náhodou není Nikki, kterému jsem měla říct, že má být za půl hodiny před hotelem nachystaný na koncert. (Rim šla najít Tommyho,
ostatní šlo najít lehce Vince byl ve sprše, kde se Rim trochu zdržela a Mick zalezlí pod postelí v domnění, že na něj útočí mimozemšťani- tam jsem se zas zdržela já, protože bylo celkem těžké ho přesvědčit, že vypil láhev Jacka a Nikki, nebo Tommy do něj nacpali ně jaké drogy).
Najednou se mezi kravaťákama a barbínama objevila ve dveřích jakási taková na pohled nepříjemná ženská, nejspíš se svou dcerou. Věděla jsem, že tu babu i tu holku znám, ale dokud nepromluvila tak mi to nedocvaklo.
"Chci okamžitě mluvit s Frankem Feranou!" zařvala ženská na recepční.
"Nikdo takoví tady ale není ubytovaný."opověděla.
(Jasně byla to Nikkiho matka Dona a jeho nevlastní sestra Ceci)
Než začala Dona vyšilovat Ceci ji opravila."Chceme mluvit s Nikkim Sixxem."
"Pch,
čuč na to Dave. Tohle je už asi 30 holka co se na toho cvoka ptá."řekla nechápavě recepční a otočila se na odpudivého negra s brejlema na očích.
"Tak řeknete mi do prdele, na kterém pokoji ten magor vězí." Zařvala Dona výhružně a to mě probudilo ze zamyšlení a usoudila jsem, že bych měla vypadnout.
Ovšem ta kráva za pultem jí řekla, že má zákaz k němu někoho pouštět a tak se ty dvě obrátily směrem ke schodům, že ho půjdou najít samy. No a pak mě uviděly. Nevím jestli mě vůbec poznaly hned nebo tak blbě čuměly furt.(Já a Rim jsme Nikkiho matku nenáviděly, byla to ta nejděsnější, nejuřvanější, nejprotivnější atd. atd. ženská na planetě, pokud jde o Ceci tak mi nijak nevadila, ovšem za předpokladu, že u sebe nemá matku.)
"Hééééj ty !!"zařvala a já dělala, že jsem si jí nevšimla a snažila jsem se zmizet.
"No ty! Ty v té sukni co jsi zmalovaná jak děvka!"zařvala znova a to už jsem z toho vyváznout nemohla. "To si asi v tom případě dlouho neviděla svého syna, krůto."okřikla jsem ji nasraně. Přišla ke mně s tím svím opileckým ksichtem a nosem na horu a ať jí prej za ním odvedu. Protože jsem stejně musela za Nikkim jít tak jsem teda po kratší hádce šla. Došly jsme k jeho pokoji.
"Nikki!"zavolala jsem,
když nereagoval na zaklepání.
"Néééé!"ozval se. Kupodivu šlo slyšet, že není sfetovaný ani moc opilí."
"Za 20 mnut máš být před hotelem!"
"Tak zavolej hasiče ať mi k oknu přistavjej žebřík rovnou do limuzíny.
"Otevři!" řekla jsem bez toho abych uvažovala tom proč mele takové blbosti. ,,Před chvíli mi volal Izzy, že je dole u recepce moje matka!" zařval Nikki. Najednou sem uslyšela otevření okna. ,,Zabiju se!" řval Nikki. ,,Kdyť si v prvním patře!" řvala jsem já. ,,To je jedno!" zařval zase on. ,,Počkej, to by bolelo, du se radši uškrtit!" řekl. Pak třískly dveře od skříně. ,,Ať tě moli sežerou!" řvala sem nasraně. ,,HARAKIRI!" zařval Nikki a začal vydávat dusící se zvuky. ,,Hej, jaký herák?! řekl Slash který prošel kolem. ,,Nikki se chce zabít." řekla sem mu. ,,Už aby to bylo", pousmál se a spokojeně odešel. ,,Okamžitě se vrať nebo skončíš jako Axl ty hajzle!" ,,A co mám jako do prdele dělat?! Poslouchat jak se ten dežo dusí?!" ptal se. ,,Vyrazit dveře." řekla jsem. ,,Jo ale budeš to platit ty." ,,Však dneska večer tu už nebudem. Navíc.... Doc to zaplatí." zazubila sem se a dala povel k vyražení. Slash se rozběhl, zakopl na rovné zemi a spadl na zem. ,,Ááá áááh...můj feťácký..áááh...malíček!" řval a díval se na svůj zlomený nehet." ,,Nekňuč a dělej" odpověděla sem. ,,Zajdu si na manikůru.." stěžoval si zabručeně Slash. Nikkiho matka se sestrou se na nás povýšeně dívaly. Potom začala Nikkiho matka nadávat a ze skříně se ozvalo.. ,,Shi, ať drží hubu!" ,,Okay, použíjeme ji jako beranidlo!" navrhl Slash. ,,To by nebylo na škodu", ozvalo se o5 ze skříně. ,,Nehte mě samotného s mou škrtící strunou!" zase hulákal Nikki. Nakonec jsme teda vyrazili dveře. Otevřeli jsme jednu skříň, nic. Druhou a kupodivu tam byl Nikki který se škrtil strunou. Za námi vešly ty dvě. ,,Ááááá moje matka!" zařval, vyskočil na parapet a obrátil se. ,,Nenávidím tě matko! Nelez mi na moje zhulené oči!" zařval naposled a vyskočil z okna. Dodneška nechápu jak. Slash zavolal ochranku ať ty dvě odvedou pryč. Nakonec jsme Nikkiho našli a všechny sme včas odvedli před hotel aby mohli odjet na koncert.

MC 18 kapitola

29. ledna 2011 v 22:02 | Rim |  Příběhy
Z pohledu Rim
Dostala jsem tedy kurva těžký úkol. Najít Tommyho. Jak? Nevím. Kde? Nevím. Obešla sem všechny hospody a každého kolemjdoucího jsem se ptala, jestli neviděli chlápka s natupírovanými vlasy a retardovaným výrazem. Nikdo nic. Narazila jsem na ňákou bandu rockerů. Taky neviděli, ale aspoň mi dali loka z Jacka Danielse. ,,Zasraný feťák!" řvala sem. Už jsem se vracela, že se na něj vyseru, ale náhodou sem prošla kolem popelnice na které leželo něco povědomého. Geopardí spoďáry. Řekla sem si a otevřela popelnici. Ležel tam úplně nahý Tommy a zpíval si On with the show způsobem "Óóóh in the shower, óóóh in the shower, come on bubble, come on now!"
,,Co tady kurva děláš?!" zeptala jsem se. ,,Koupu se", odpověděl. Hodila jsem mu dovnitř ty spodky ať se okamžitě obleče a jde se mnou. Šla jsem jak s debilem. Měl na sobě jen spodky, byl celý zelený, jako by měl každou chvíli grcat a ve vlasech měl rybí kost. Nakonec se mi podařilo Tommyho odvézt zpátky.

MC 17 kapitola

29. ledna 2011 v 20:25 | Rim |  Příběhy
Z pohledu Shily
Nakonec jsme zalezly na panské, protože nám došlo, že tam půjde Axl až po tom co nás nenajde na dámském. Vešly jsme a uviděly tam Michaela Monroa z Hanoi Rocks, který se pět líčil před zrcadlem."Hele! Kdyby tady přišel Axl Rose, tak že tu nejsme a nikdy jsme nebyly, ok?"
Když jsem promluvila tak se zlekl a píchnul se řasenkou do oka. Začal nadávat, a když se uklidnil, obrátil se k nám. "Kdože?" zeptal se. "Ax…" chtěla jsem odpovědět, ale Rim mi skočila do řeči. "Prostě zrzavý týpek, no teda teď už plešatý týpek v růžových šortkách. Toho na sto pro znáš."
"Já vím kdo je Axl Rose, stačilo zopakovat jméno."
řekl, povýšeně se koukl na Rim a zaklapl oční stíny.
"A co zato?" zeptal se po kratší odmlce a mrknul, při čemž se mu řasenka obtiskla pod oko.
"Chvíli strpení holky." Řekl a rychle se otočil k zrcadlu. Čekaly jsme asi 3 minuty, než si dá zase do pořádku ksicht a modlily se, ať nepřijde Axl.
Najednou se otevřely dveře. "Uááááááá Axl!" zařvaly jsme my. "Uááááááá!" zařval těsně po nás Michael a začal si rvát do kapes oční stíny, pudr a všechno ostatní,
protože nejspíš nechtěl , aby někdo zjistil, že tráví hodiny a hodiny volného času před zrcadlem neustálím česáním se , malováním a pak zas odličováním.
………Chvíle strpení, než se dveře otevřely………..
Naštěstí v nich nestál Axl, ale Vince.
"Přicházzzzzíííím vvám povědět, že, že, Axl Wiliam Rose pprávě vkročil do… kde to vlastně kullva jsem?Joo! V hospodě"….do hospody. Koness hlášeníí. Ted mne omluvvvvte, jdu sse odebrat někam do kouta a dělat mršinu. NE!chci přijíííít o své vlásky." Potom se chytil za hlavu a odešel.
S udiveným výrazem jsme se otočily zpět k Michaelovi, který vypadal jako kdyby spatřil mimozemšťana.
"Za co? Co takhle za to, že nikomu neřekneme to, co se snažíš skrývat." Řekla Rim škodolibě.
"Jó! A nebudem ti nadávat do buzen." Dodala jsem a obě jsme zalezly do jedné z kabinek.
Vyskočil na dveře a nakoukl do ní.
"No… sice jsem myslel něco jinýho ale ok no.. držte jazyk za zuby jasné?"
"Rozkaz" odpověděly jsme a obrátily oči v sloup. Asi po 20 minutách nudy (ten blbec se stále líčil před zrcadlem) vpadl do dveří Axl. Celkem rychle jsme si to ověřily. "Héééj, vole! Neviděls tu dvě holky?"
zeptal se. "Na pánském WC?" odpověděl Michael udiveně. "Do prdele, ženská, ty seš tu taky a rozhodně tu nepatříš!!" zařval Axl.
Protože urazil jeho mužnost,
nenechal si to líbit. "Tak se podívej na sebe ty buzno."
ušklíbl se Michael na jeho růžové šortky a dal mu ránu mezi oči. Potom se začali prát a my se dalších 10 minut znova nudily. Chtěly jsme zdrhnout, ale nechtěly jsme riskovat.
"Já to Sixxovi říkal, že když vlezu na pánské, vždycky se porvu." Zanadával Michael, když ho Axl chytil pod krkem a on ho kopl mezi nohy.
My jsme to všechno sledovaly
spod kabinky.
Když ho kopl mezi, tak sme s Rim nějak zapoměly na to v jaké situaci jsme a nějak nám ujelo slovíčko "Auuu…"  
"Co to bylo?" zeptal se Axl a Michael toho využil a podkopnul mu nohy. Když spadl na zem tak nás uviděl. "Tady jste vy krávy!" a asi po páté se zvedl z kluzké podlahy, protože pokaždé spadl na ksicht. Michael si ještě naposledy kopl do jeho prdele a chystal se k odchodu. "Opovaž se nás tu nechat ty kosmická buzno na vysokých šteklích!" zařvala Rim, ale on beze slova odešel. "Mrdám tě do tý tvý posraný prdele!" zařvala jsem já.
Najednou si vzpomněl, že nechal u umyvadla ležet řasenku a vrátil se pro ni. Strčil ji do kapsy a když uviděl Axla vstávat nakopl ho znova do zadku. Potom se otočil na podpatku a odkráčel pryč.
Axl samozřejmě znovu hodil mrchu a začal se plazit ke kabince. My se snažily přelézt vedle a zdrhnout mu. Naštěstí tam nikdo nebyl.


MC 16 kapitola

29. ledna 2011 v 20:23 | Rim a Shila |  Příběhy
Z pohledu Shily
Byla jsem na pokoji u Rim a obě jsme upíjely
flašky Jacka Danielse.
Už asi 20 mnut jsme koukaly na fotku
Axla a jeho plešaté palice.Potom jsme se začaly smát a v tom do dveří vrazil Axl s tím, že na pokoji kde přišel o své vlasy našel růžový zapalovač s nahou ženskou.
"Však co? Je od Vinceho, ne?" řekla Rim s klidem.
"Jasně to vám tak sežeru" zařval nasraně. "Hlavně, že vám včera ta servírka naschvál prodala tenhle sexy oheň, kvůli tomu, že jste tam byly s Vincem a Nikkim." domluvil a vytáhl ho z kapsy.
"To chce klid kámo! To se vsákne!" zasmála jsem se.
"Jo a můžeš si ho nechat!" řekla Rim a začala se taky smát. Axl na nás jen hleděl s dementním výrazem na tváři.
Potom ten zapalovač po nás hodil a chystal se k nám rozeběhnout. Rim oheň chytila.
"Fashist s granatem!!!!!!" zařvaly jsme a vyskočily otevřeným oknem v prvním patře hotelu.
Axl chtěl vyskočit za náma, ale uvědomil si, že má na sobě jen dlouhé ponožky a šortky.
"Vy dvě děvky!! Do smrti mi budete holit mé zrzavé chlupy!" zařval na nás.
Rim do mě při zběsilém útěku šťouchla. "Tak to se radši nevrátíme!" Ještě před chvílí jsme si myslely, že se nic nevyrovná tomu být v přítomnosti Axla a jeho růžových šortek, ale holit jeho chlupy? To by byl satanův trest.
Abychom měly jistou, že nás nenajde, zalezly jsme do té nejzapadlejší hospody. Domnívaly jsme se totiž, že někdo kdo si o sobě myslí , že je hvězda by tu nevlezl. Když jsme vešly uvědomili jsme si, že jsme se mýlily. Byl tu Steven Tyler (který byl na turné s Aerosmith) s jeho kytaristou, jako vždy ožralí a sfetovaný Ace Frehly, no a samozřejmě i s Vincem a Tommym.
Postavily jsme se k baru (bály jsme se, že když vylezem z tohohle pajzlu tak na nás tam někde bude čekat zrzek Rose) a Rim si chtěla zapálit tím růžovým zapalovačem. Potom si to ale rozmyslela. "Shi, necháme si ho jako trofej ne? A co výš třeba se objeví další kretén na holení." řekla a houkla na ženskou za barem ať jí dá oheň.
"Oóóóóóóó, zapalovač smrti. Tak krásný, tak růžový, tak…" zadrhl se Tommy v obdivování, když ho Rim zmáčkla a vyšlehl z něj plamen. "Tak…Tak…Tak…FUNKČNÍ!" zařval s hrůzou
a ve strachu o svoje vlasy si odvázal šátek z kalhot a omotal si ho kolem hlavy. S Rim jsme se jen na něho blbě koukly a postřehly Vinceho, který k nám přicházel.
"Co se to tu děje?" zeptal se a ze srandy stáhl Tommymu šátek dolů.
"Aáááááááááá!" začal řvát opět Tommy a běhat do kolečka po hospodě.
"Hořím!!! Vidím peklo, vidím oheň, vidím červenou, vidím černou, vidím smrt, skončím v růžovím pekle!!!!"
"Proč ten poplach?" ptal se taky stále ožralí Vince.
"Axl." Řekla jsem. "Plus oheň." řekla Rim a opět ho zapálila.
Najednou začal řvát i Vince a běhat se stejnými slovy jako Tommy po místnosti. V tom do dveří vkročil vysmátý Nikki s tím, že Axl běhá v růžových šortkách po městě a hledá Rim a Shi.
Když nás uviděl, dodal, že tu za chvíli bude. Tommy a Vince, kteří zase zapomněli, že jsme to udělaly my a mysleli si, že je Axl bude podezírat se srazili uprostřed hospody, spadli na zem a opět dělali mrtvoly. S Rim jsme se radši urychleně odebraly na WC. Pro případ, že by se tu Axl opravdu objevil.

MC 15 kapitola

29. ledna 2011 v 20:20 | Rim |  Příběhy
chlupO 3 měsíce později co jsme mu podpálily vlasy...:D

Z pohledu Shily
"Tommy, Vince! Jste nejlepší!zařval Nikki, který zrovna vběhl do hospody. "My? Proč?" ze ptali se naráz. "Takže to jste nebyli vy, kdo podpálil té mrkvi vlasy?"
"Cože?" Doc se obarvil na zrzavo?" zeptal se ožralí Vince.
"Ne Docovi,ale Axlovi!"zařval Nikki netrpělivě.
"Supééér zajásali oba.
"To je ještě lepší než nakopat prdel Michalovi Jacksonovi!" pochlubil se Tommy.
"Jaks mu mohl nakopat prdel, když je mrtvej?" chytračil Vince a myslel si, že řekl bůh ví jak inteligentní věc.
"Včera ve snu, vole." Vysvětlil mu to.
"Aááááááááááááháááá." pokýval Vince hlavou. Nikki už byl rudý vzteky.
"Kurva, do predele, kurva, vy zkurvení ožralci! Můžete přestat řešit chujoviny?" V tom do dveří vrazil Mick.
"Tak za prvé: Bůh nedopustil aby Jackson zdechnul a zaviroval nebe a Satan se prej nechce dívat na někoho ještě zrůdnějšího než je on sám" vysvětlil Mick jednu ze svých nejpravděpodobnějších úvah co vymyslel.
"Za druhé: Axl má polovinu vlasů v prdeli, teda na prdeli toho má víc než na hlavě."
"A za třetí: Si připravte alibi, protože bude zjišťovat, kdo mu to během "spánku" udělal a pak ho zabije." Potom se zasmál ďábelským smíchem, otočil se na podpatku (vyšším než na botě nějaké děvky) a odpochodoval ven.
Ostatní jen zamrkali a snažili se vzpamatovat.
"To jeho podivínství mi leze na nervy." řekl Nikki a chlustnul směrem ke dveřím.
"Týýýý vole!"probral se Tommy ze zamyšlení. Takže Emi mu první ukradla paruku a pak si s sebou vzala i Axlovu paruku??"
"Ty vole, ty seš vážně cyp."zareagoval na to Nikki, znovu chlustnul na zem a vyšel ven.
Za ním vyběhli ty dvě individua a začali hulákat: "Mrkev nemá vlasy! Mrkev nemá vlasy!"
Potom přiběhli paparazzi a začali vyzvídat.
"Héééj, ty buzno! Zařval Vince na jednoho chlápka.
"Axl má na prdeli méně chlupů než na hlavě!" zařval a ukázal na něj nahý zadek.
"Ty čubko! Řekls to blbě! Axl má na hlavě více chlupů než na řiti!" opravil ho Tommy (opět špatně).
"Vy idioti! Pojďte a nekydejte debiloviny! Do prdele! Zařval Nikki a s Mickem (který byl stále před hospodou) je odtáhli do auta.
Tommy se ještě vyklonil z okýnka a zařval "Heheč! Já mám to co vy ne! Jacka a mojeho milovanýho ko…"než to stihl doříct, tak ho Mick vtáhl za vlasy dovnitř, se slovy zalez fetko a fetka se přitom praštila do hlavy, což ani nezaznamenala. Mick zavřel okýnko, ale Tommy se na něho přilepil a začal na fotografy vyplazovat jazyk.
"Tak jestli tohle nedostane hlavní stránku v každém časáku a novinách, tak se rozpadnu jako Michael Jackson." Poznamenal a zahnul s autem za roh.
"Vidíš! Já ti říkal, že je Jackson mrtvý!" chytračil zas Vince.
Nikki obrátil oči v sloup a varoval Micka ať se drží, potom prudce zabrzdil a Vince i Tommy (kterého to odervalo od skla) se pořádně třískli o sedadlo před nimi.
"Ha! Satan útočí!" zařvali oba, svalil se na podlahu auta a dělali mrtvoly.
MC 14 kapitola

29. ledna 2011 v 20:19 | Rim |  Příběhy
Z pohledu Rim
,,Kurva"
,,Co je?"
,,Hovno."
,,Nemluv tak se mnou Nikki."
,,Běž do prdele."
,,Jak chceš."
,,Běž do prdele."
,,Ne ty běž do prdele."
,,Haha... hovno."
,,Cype!"
,,Děvko."
,,Feťáku!"
,,Vím!"
,,Aspoň že tohle do prdele víš." došla mi trpělivost a zvedla sem se ze sedačky. Ten debil Nikki si zase píchl tu sračku. ,,Kurva, jak si mysliš že dopadneš?!" ,,Běž do prdele." odpověděl Nikki. ,,Sakra chlape!" zvedl se Tommy ze sedačky. ,,Rim to myslí jen dobře. Kapišto? Jak si myslíž že dopadneš, když se nepodělíš s bráškou Tommym?" usmál se Tommy. ,,Vy dementi zasraní!" řekla sem a otevřela dveře že už půjdu. ,,Běž do prdele Tommy. Tohle je moje a já ti to nepůjčím." řekl Nikki jak rozmazlený 5letý parchant. ,,Debile", řekl Tommy. ,,Běž do prdele", odpověděl Nikki. Zabouchla sem dveře a šla protože tohle mohlo trvat až do nekonečna. Omylem sem narazila do Micka. ,,Promiň" řekla sem. ,,Ne", odpověděl, zamrkal a šel dál. Kurva, co jim všem hrabe?! Už sem se tomu musela zasmát protože bych se zbláznila. Potkala sem Shilu a ta byla taky z těch dementů na prášky. Tak jsme si šly na chvíli lehnout. Najednou jsme uslyšely výkřiky. Něco jako.....

MC 13 kapitola

29. ledna 2011 v 20:08 | Rim a Shila |  Příběhy
Z pohledu Rim
,,Nene, zůstaň hezky tady. Je ti přece blbě ne?" řekla sem a naštěstí přikývl. Nakonec teda řekl Kim že půjde a já se vítězoslavně usmála. Venku sme si dali tak 6 cigár a kecali jsme o všem možném. Jelikož sem byla totálně najebaná a bylo mi jedno co říkám, zeptala jsem se jestli má holku. Řekl že ne. Když jsme byli promrzlí na kost a šli jsme zpátky na schodech sem ho chytla za ruku a začala se s ním líbat. Nepřišel mi zrovna jako nejkrásnější hair metalista ale nádherný byl a prostě měl ňáke kouzlo, které mě k němu přitahovalo. Když jsme vešli dovnitř držící se ještě furt za ruku, uviděla sem Shilu jak se hryže s Bobbym a Nikkiho jak se líbá s Tommym.:D Samozřejmě jen proto že byli ožralí. Asi v 5 ráno jsme už byli unavení a tak sme šli přespat do jednoho hotelu. Naštěstí měli hodně pokojů volných a tak sme tam přespali všichni. Po té dlouhé "noci" sem vylezla z postele, Kim ještě spal a sešla sem ze schodů do haly. Naštěstí tam byla Shi a vypadala nasraně. ,,Co je?" zeptala jsem se. ,,Nic", řekla a trochu se zasmála. ,,No," začala. ,,Všechno je a bylo OK, až na to že mě tak v 6 hodin ráno probudila obrocská bolest v ruce, cukla sem sebou a viděla před sebou Bobbyho jak mi píchl do paže stříkačku. Byl ještě najebaný a tak se ani netrefil." ukázala mi modřinu na ruce. ,,Chtěla sem mu lisknout ale neměla sem sílu. Tak jsem se zeptala, co je v tý stříkačce. A on řekl že herák a zazubil se. Má štěstí že mi to nepíchl bo bych ho asi zabila." dopověděla. ,,Feťáku!" zasmála sem se. Za chvíli už přišli Vince, Mick, Nikki i Tommy a řekli jsme si, že půjdem ven zakuřit. Vytáhla sem z kapsy zasraně růžový zapalovač který mi barmanka prodala za to, že byla nasraná. Už ani nevím proč. ,,Jééé", řekl Vince a pozoroval ten růžový oheň. Uvědomila sem si, že ještě nemám vytáhlé ciga. Zasmála sem se a vytáhla jahodové slimky Kiss. Vzala sem si cigáro a nabídla Shile i klukům. ,,Fůůůůůj, jmenujou se Kiss, jako ti zasranci!"(skupina KISS) řekl Mich a zapálil si. ,,Óóó, tak krásně růžové.." řekl Vince. ,,Óóó, tak hubené jako já!" řekl Tommy. Nikki si potáhl. ,,Óóó, tak...." vyfoukl dým. ,,Slabé!" řekl a zamračil se. A tak sme všichni vykuřili dva pákly protože ty Kiss jsou vážně slabé a na to aby ste to měli jako jedno slabé cigo jich musíte vykuřit nejmíň 5. Nakonec přišli úplně všichni, tak jsme se rozloučili a slíbili si, že se co nejdřív uvidíme. Vešli jsme do co nejbližší hospody. GN'R za námi chodili jak ocasi. Potom jsme se vrátili do hotelu kde sme byli ještě před tím, než sme se šli ožrat do clubu. Už tam čekal Doc a když se Mötley králíků zeptal kde byli, Nikki odpověděl jeho oblíbenou větou ,,Běž do prdele." Tak jsme se celý den nudili a když jsme se šli s Shi osprchovat, Axl už šel spát. Napadlo nás, že když se nám furt směje že máme růžový zapalovač a podobně, tak mu s ním něco provedem. Nejprve sme mu chtěli zapálit jeho koncertní nechutně uplé šortky a tak jsme vešly do jeho pokoje. Když jsme uviděly jak tam chrápe a jeho zrzavé vlasy mu vykukují z pod peřiny, napadlo nás že mu je trochu "zkrátíme". Ale jen trošičku. Tak jsme přiložily zapalovač k jeho vlasům a zcvakly. Začal se na jeho vlasech tvořit malý plamínek. Už mu uhořelo pár konečků, tak jsme chtěly oheň zhasnout a fouky sme do něj. Jenže jak jsme tak foukly, on ten plamínek jaksik nabral velikost. Tak sme s Shi začaly zdrhat. ,,Co když zhoří a umře?" řekla Shi a zasmála se. ,,Aspoň nás nezabije," odpověděla sem a začala se smát. Pak jsme teda zaběhly pro vodu že to uhasíme, aby se mu teda nic nestalo. Ale když jsme nakoukly do otevřených dveří, tak tam seděl na posteli s mokrou hlavou a nad ním stáli Slash a Izzy a uklidňovali ho. Trochu jsme to přehnaly", ťukla do mě Shi a o5 jsme se začaly smát.

MC 12 kapitola

29. ledna 2011 v 19:47 | Rim a Shila |  Příběhy
Z pohledu Rim
Po skončení koncertu bylo vše v pohodě. Všichni byli rádi že už to mají za sebou. Nikki si píchl dávku, Slash nepřišel o vlasy a Nikki i Tommy shodili Emi z pódia. ,,Jak si tu sračku vůbec můžeš píchnout?!" provokoval Axl Nikkiho. ,,Běž do prdele", odpověděl Nikki. ,,Nic jinýho neumíš? Pořád jen běž do prdele, běž do prdele", ,,BĚŽ DO PRDELE!" zařval Nikki naposled a chytil Axla pod krkem. Hned ho ale pustil protože se chtěl ožrat. Při chlastání se hned usmířili a já s Shilou jsme si lakovaly nehty. Taky to dopadlo hrozně, neměly jsme nalakované nehty ale prsty, protože sme si taky samozřejmě vypily ňákou tu flašku. Dopotácela jsem se za Slashem. ,,Dééééj mi ty cheááty.." řekla jsem. ,,Co to meleš?" řekl napůl střízlivý Slash. ,,No na kytaru, prostě to není možný jak hraješ ty vole." Slash se zasmál a odešel za Axlem. Asi po hodině Vinceho napadlo, že bychom si mohli zajít do nějakého clubu a všichni souhlasili. Tommy ňákej navrhl a za chvíli sme tam byli. Byla to obrovská budova a s Shi sme myslely že se poserem. Na dveřích bylo napsáno: Dnes TIGERTAILZ, HANOI ROCKS, POISON a další. ,,Poison!" řekly jsme s Shilou a rozjiskřily se nám oči. ,,Co na nich vidíte?" řekl nabručeně Mick. ,,Bret Michael!" řekla sem. ,,A Bobby Dall!" dodala Shi. Rychlostí blesku sme nakráčely dovnitř a krokem zase zpátky protože se před nás postavil gorilí bodyguard. ,,Zpátky slečny." řekl medvědím hlasem. ,,Áááááá, Mötley Crüe a Guns N' Roses.. tudy prosím." řekl a zavedl nás do zákulisí. Prý hráli zrovna Tigertailz a znělo to dost dobře. Seděli jsme v zákulisí když v tom se otevřely dveře a dovnitř vstoupili nejspíš ti Hanoi Rocks a ,,POISON!" zařvaly sme s Shilou. ,,Nazdar", pozdravili se kluci s Hanoi Rocks. ,,A s nima se nepozdravíte?" drcla sem do Nikkiho a ukázala na Poison. ,,Co, nikdy!" řekl Mick. ,,Kopírky jedny", dodal sjetý Vince a vypláznul na ně jazyk. Poisoni obrátili oči v sloup. ,,Já jsem Rim!" usmála sem se na ně a Shi udělala to samé. Podali sme si ruce. ,,No a prostě tohle jsou Hanoi Rocks." řekl Tommy. Taky jsme se pozdravili. ,,Kde máte Michaela?" zeptal se Nikki. ,,No, odehráli sme koncert a pak zjistil že nemá s sebou šminky, tak musel odjet. Už se tu neukáže." řekl jeden z nich. Nalili nám štamprle které jsme do sebe hodili a o5 všichni byli v náladě. Do toho se otevřely dveře a mě bylo jasné kdo vkročí. Jen tak sem jedním okem nakoukla a když vešli, upustila sem sklínku a zkamenělá. Začali se zdravit a Tommy řekl ,,A tohle je Rim." pořád sem ale nevnímala a bez hnutí na ně zírala s otevřenou hubou. Ani sem si nevšimla, že mi podávají ruku. To až do mě Nikki stčil loktem. ,,Rim, viděla si satana nebo co?!" ,,Něco lepšího," naznačila sem aspoň trochu zájem. ,,Tohle je Kim, Jay a..." ,,Jo těší mě!!" řekla jsem. ,,Ještě sem nedomluvil. Ace a Pepsi." dopověděl. ,,Mňam, mluvil někdo o Pepsi? Protože mi ten chlast už leze krkem." řekl Vince. Nikdo si ho nevšímal. ,,Jo moc mě těší." ,,Hej Shi," ťukla sem do ni a zašeptala. ,,Ten Kim a Jay jsou hrozně sexy!" ,,Hmmmm.¨... já zas nemůžu spustit oči z Bobbyho." dívala se zamilovaně. V kapse od bundy Kima sem uviděla vyčuhující pákl a tak mě napadlo že asi kuří. xD Jelikož byli Nikki, Tommy, Vince a Mick totálně namol a zelení, napadlo mě, že se jim nikam nebude chtít. ,,Nejde si se mnou někdo zakouřit?" zeptala sem se. Všichni se na mě otočili a Nikki naznačil že půjde.

Jim Gillette

28. ledna 2011 v 13:16 | Shila |  Životopisy Nitro

Jim Gillette začal svou kariéru ve Phoenixu s kapelou Slut. Zpíval na jejich demo kazetě s názvem "Perversion for a Price". Jim slyšel o kapele Tuff, která potřebovala zpěváka a tak se jim hned nabídl a oni ho přijali. Tuff vydali dvě dema, "Knock Yourself Out" a "J'lamour Demo".
Jim odešel z Tuff. Odstěhoval se do Hollywoodu a na plážové párty se setkal s kytaristou, jménem Michael Angelo Batio a poté založil kapelu Nitro.  V roce 1987 Jim vydal své první sólové album "Loud" na které byl moc pyšný. Společně s kytaristou Michaelem, basistou jménem TJ Racer a bubeníkem Bobbym  Rockem .
Živé vystoupení kapely Nitro vedlo k první nahrávací smlouvě s Rhino Records.
V roce 2001 dal Jim dohromady kapelu Organ Donor , která měla za členy : Chrise Campise, Jamese Johnsona a Jesse Mendeze. Jejich první album se jmenovalo  krajní-násilný, vokály nazpívala jeho žena Lita Ford, na albu také hostovali:  kytarista Michael Angelo a David Ezrin. A však po vydání Jim Gillette opustil kapelu. Chris Campise převzal roli zpěváka a s kapelou v roce 2003 nahrál album  Better Off Dead. Kapela pokračuje jako tříčlenná.Zdroj: přeloženo z anglické wikipedie :)

Kerrang!- Ozzy

28. ledna 2011 v 13:13 | Shila |  Články a rozhovory OO

Co řekl Ozzy Osbourne pro časopis " Kerrang!":
"Když jsem odešel od Sabatů, tak jsem si říkal: Dobře, nejlepší způsob jak si dát zase palici do pořádku, je vrátit se co možná nejvíc zpátky, až k základům, ale tak, aby člověk nevypadal jako blbec…O tomhle ale rokenrol je. My jsme rockeři, ne žádní ouřadové. Prostě, je to rocková kapela, nebo hromada koňských koblížků na cestě?"       ……………………..                 Prosinec 1981


"Moje tělo mi říká, abych to zklidnil, protože mám bolesti v ledvinách a na jedné straně hlavy to taky pořádně bolí. Už jsem s tím byl u několika doktorů. Jeden z nich tvrdil, že je to možná mozkový nádor…, ale já si to nemyslím, nejspíš se tam usadil gram koksu." …………….........  
 9 - 22 . Září 1982


Americký zakladatelé mě napadají za to co dělám, ale stejně by rádi měli tolik posluchačů jako já… Nepovažuju se za dobrýho nebo špatnýho člověka, ale je na mě prostě vidět. Desetkrát týdně jsem v rádiu, kvůli něčemu, v čem mám prsty…"
…………………….3. - 16. Listopadu 1983


"Šel jsem na setkání anonymních alkoholiků s Donem Powellem ze Slade a byla to tak úděsná nuda, že byste tomu ani nevěřili! Zeptal se mě kolik je hodin a já mu povídám: tři čtvrtě na 2, to bysme ještě stihli panáka."……. 20. února - 5.března 1986     

          
"Ať říkám co chci, lidi jsou stejně přesvědčený, že jsem naprostej blázen…(ale) mě to je mi JEDNO když se tak na mě dívaj. Rozumíš, mám  z toho docela dobrý živobytí. Je to lepší než makat ve fabrice."      ………………. 6 -19. Srpna1987


"Hele mě ten chlast ani nechutná…Nakonec jsem měl jen dvě možnosti: Buď  to teďkon zmáknu, nebo to zase zvořu. A když to nezmáknu tak buďto zhebnu, nebo zešílím."
                                    ………………28. Října 1989


"Děti mi hodně chybí a já jim taky. Mám rodinu, kterou nemám možnost vidět, jak roste rozumíš? A mě to už dávno nebaví, mlátit se 12 měsíců v roce po turné."
……………..30. Března 1991


 "Nemám vůbec představu, proč tady jsem. Už jsem měl nejmíň tisíckrát chcípnout."
                                       …………………..12. Prosince 1992


"Všichni šílej" od roku1948 Zdroj: Heavy metalová encyklopedie "Kerrang!"

Kerrang- MC

28. ledna 2011 v 13:11 | Shila |  Články a rozhovory MC

Co řekli Mötley Crüe pro časopis " Kerrang!":
"My jsme všichni přišli z ulice a každej v týhle kapele byl mockrát v kriminále a přesto si každej myslí, že jsme banda buzíků."                                                                                  …………….Nikki Sixx 2-15. Prosince 1982

"My jsme ale nikdy nebyli heavy Metal. Vždycky jsme byli spíš povrchní a odporný. Je tam ale rozdíl, protože na začátku jme skoro neuměli  hrát a teďkon je z nás dobrá kapela- nejsme skvělý, ale je to v pohodě."……………………..Nikki Sixx 1-19. Února 1986

"Tyhle kluci mě prostě nemůžou vytočit. My jsme jako pěst, kdyby někdo odešel, kapela by se rozpadla. Mötley Crüe budou jenom jediný."……………..Nikki Sixx 29. Května- 10. Července 1987

"Ne, ne, ne! Jasně, Vince Neil si useknul ruku, ale ne v nějakým záchvatu zuřivosti, nebo proto, že by jí vrazil do piksly s hořčicí…odkud  se tyhle historky berou?..........Mick Mars 6. února 1988


Zdroj: Heavy metalová encyklopedie "Kerrang!"

Životopis Tigertailz

28. ledna 2011 v 12:59 | Shila |  Životopisy Tigertailz


Tigertailz

                                                                 
Velká Británie, čtyři členové (1984-1993)
Vznikli V Cardiffu, ve Walesu, v roce 1984, přestože koncept neodpovídal jejich představám. Stalo se, že se dvojice, basák Pepsi Tate a kytarista Jay Pepper, spojila se zpěvákem
Steevi Jaimzem a americkým bubeníkm
Acem Finchumem, kteří už spolupracovali v post NWOBHM kapele Treason a Mötley Crüe (tak to jsem nepostřehla). Sebevědomí a plní nápadů si v roce 1987 vydali a zaplatili EP. V době kdy měli smlouvu s Music For Nations a vydali album "Young And Crazy", byli už populární kapelou v britských klubech. V roce 1988 od nich odešel dynamický zpěvák Jaimz.
"On je Pan Rock 'n' roll," řekl tehdy Tate, "ale bohužel může negativně ovlivnit práci celé kapely."
Jaimz, který si založil vlastní kapelu St. Jaimz, byl nahrazen bývalým basákem z Rankelson, Kimem Hookerem, s nímž také Tigertailz nahráli album "Bezerk". Odešli od
Music For Nations a snažili se osvobodit od přikrášlené image a nahradit ji progresivně tvrdším demomateriálem.
Na začátku roku 1992 odešel Ace Finchum a Tate, a tak se Pepper a Hooker rozhodli existenci Tigertailz ukončit. Rok pracovali na novém projektu, v roce 1993 se objevili znovu pod názvem Wazbones, což je zajímavá konbinace trash/industriál/pop.
!!!! Rok 2007 úmrtí Pepsiho Tate na rakovinu !!!!


Doporučená alba časopisem "Kerrang!":
Young And Crazy (1987)
Bezerk(1990)

Zdroj: Heavy metalová encyklopedie "Kerrang!"

Let me hear you scream

25. ledna 2011 v 13:27 | Shila |  Videa OO

Eric Carr fotky

25. ledna 2011 v 13:08 | Shila |  Fotky Kisszdroj: osobnosti.cz

Životopis Ozzyho

25. ledna 2011 v 10:32 | Shila |  Životopis OO
Narozen: 03.12.1948
Místo narození: Birmingham (Anglie)
Znamení: Střelec
Lze o Ozzy Osbourneovi říct něco, co ještě v minulosti nebylo vyřčeno? Tento průkopník hard rockového zvuku je znám miliónům fanoušků po celém světě, je rockovou ikonou, personou, která inspirovala tři celé generace hudebníků a fanoušků.

Ozzy Osbourne vstupuje už do čtvrté dekády svého působení na rockové scéně a vydává své první sólové album za posledních sedm let. Album nese název Down To Earth a v obchodech se objeví 16. října. Producentem nové nahrávky je Tim Palmer a Ozzyho na něm doprovází kytarista Zakk Wylde, baskytarista Robert Trujillo a bubeník Mike Bordin.Down To Earth nese typický Ozzyho hudební rukopis - ostrý rockový zvuk a chytlavé melodické nápady. Posluchač si při poslechu jedenácti nových skladeb nestačí vydechnout, stále se na něj valí obrovské množství Ozzyho rockové energie.

Prvním singlem z alba je skladba Gets Me Through, kterou Ozzy napsal jako otevřený dopis svým fanouškům. Dreamer, Junkie a Running Out Of Time, to je několik z mnoha dalších silných skladeb alba Down To Earth.


NEJDŮLEŽITĚJŠÍ MILNÍKY V OZZYHO HUDEBNÍ KARIÉŘE:

70. léta
Ozzy vydává první nahrávky s Black Sabbath - píše se rok 1970. Eponymní nahrávka se ten samý rok dočká platinové desky.
Ozzy vydává s Black Sabbath 10 nahrávek.
Black Sabbath dodnes po celém světě prodali přes 100 miliónů kusů svých desek. Black Sabbath podnikli několik celosvětových turné. V roce 1975 vystupují na California Jam před 250 000 fanoušky.
V roce 1979 se Ozzy vydává na sólovou dráhu.

80. léta
Ozzy vydává své první sólové album, vychází v roce 1981 a jmenuje se Blizzard Of Ozz. Album brzy dosáhne čtyřnásobné platinové desky.
Během této dekády Ozzy vydá sedm alb, přičemž každého z nich se prodá přes 2 milióny kusů.
Na sólové dráze Ozzy celkem prodá přes 70 miliónů svých desek.
V roce 1983 Ozzy koncertuje na pódiu US Festivalu před 250 000 lidmi.
V roce 1985 Ozzy vystupuje na legendárním benefičním koncertě Live Aid.
V roce 1989 Ozzy vystupuje na Moskevském mírovém festivalu. Byl to první velký rockový koncert západní hvězdy na území SSSR.

90. léta
Ozzy během deváté dekády vydal pět alb. Každé z nich se stalo multiplatinovým.
Koncertuje na nejrůznějších místech celého světa pro milióny svých fanoušků. Všechny jeho vystoupení jsou vždy jistě vyprodána.
Ozzy vyhrál v roce 1993 Grammy v kategorii "Best Metal Performance" díky své "I Don´t Want To Change The World"
Ozzy v roce 1996 založil společně s Sharon, svou ženou a manažerkou v jedné osobě, OZZfest, první národní hudební festival věnovaný hard rocku, který měl hledat a představovat nové talenty. Ozzyho vystoupení na tomto festivalu navštívilo 1,4 miliónu lidí. Ozzfest se koná vždy jednou ročně.
Část zisku z OZZfestu Ozzy poukazuje na nejrůznější charitativní účely, mj. na Lifebeat.

Nové milénium
Ozzy se dočká vlastní hvězdy na pověstném hollywoodském Chodníku slávy (2002).
Ozzy vydal během svého dvacetiletého působení u firmy Epic 12 alb.
Ozzy v roce 2000 obdržel Grammy v kategorii Best Metal Performance jako člen Black Sabbath za "Iron Man".
Téměř milión fanoušků navštívilo pátý ročník Ozzfestu 2000.
Ozzy byl společně s Black Sabbath hlavní hvězdou letošního ročníku Ozzfestu. Přes milión fanoušků navštívilo tento vyprodaný 27denní hudební festival.

Známá režisérka Penelope Spheeris natočila celovečerní dokument z OZZfestu pojmenovaný "We Sold Our Souls For Rock´n´Roll". Poprvé byl uveden na známém filmovém festivalu v Sundance (2001). Ozzy se objevil ve filmu Little Nicky režiséra Adama Sandlera.
Ozzy se dočkal nominace na MTV Movie Awards 2001 za svou roli v Little Nicky v kategorii "Best Cameo".
Playstation 2 připravila o Ozzym celou hru, bude se jmenovat "Ozzy Osbourne´s Black Skies" a v obchodech si ji lidé budou moct koupit od listopadu tohoto roku.


Zdroj:belzebub.blog.cz


Pepsi Tate

21. ledna 2011 v 13:11 | Rim |  Životopisy Tigertailz
Pepsi Tate (10. března 1965 - 18 září 2007) byl baskytarista Glam metalové kapely Tigertailz, který se podílel na vytvoření Top 40 v UK Albums Chart roku 1990. Narodil se jako Huw Justin Smith, syn Dempsey & Makepeace herci Rayi Smithovi. Pepsi Tate vyrostl ve vesnici Dinas Powys, u Cardiffu. Věnoval se televizní kariéře jako producent a režisér. Jeho práce pro BBC Wales byla součástí režie týdenního programu politiky, Dračí oko, které předložil bývalý BBC Wales politický redaktor David Williams. Dne 18.září 2007 ve věku 42 let prohrál Pepsi Tate boj s rakovinou slinivky břišní a zemřel pár týdnů poté, co si vzal jeho dlouhodobou přítelkyni, operní pěvkyni Shan Cothi. Jeho pohřeb se konal v Cardiffu, zůčastnilo se stovky přátel, včetně rodiny a fanoušků.