MC 11 kapitola

9. ledna 2011 v 16:17 | Rim |  Příběhy
*Po tomto turné se Mötley Crüe přestěhovali do New Yorku. Tam pracovali na dalším albu, a já přeskočím do času, když jsme byli na turné Girls, Girls, Girls.*

,,Sere mě to."
,,Co?"
,,Že na mě ten debilní pes furt čumí a šťeká, kdybych mu aspoň rozuměl."
,,Nikki?"
,,Ne!"
,,Ty si neměl jen alkohol že?"
,,Ne.. teda jo. Teda prostě ne. Do prdele, prostě sem měl jen Jacka."
---Práskly dveře---
....,,Áááu! Proč mě biješ?"
,,Protože mi Doc řekl, že když někoho z vás třísknu, dostanu přidáno."
,,T-t-ten parchant." zamlel Nikki a opřel si hlavu o stěnu u které seděl."
,,Vypal Frede." řekla jsem a on kupodivu odešel. ,,Zasranej pes", vrátil se Nikki k původnímu tématu. ,,Že ho to baví? Asi se do mě *zívl si* zamiloval."
,,Nikki?"
,,Co zas?"
,,Kolik si měl toho Jacka?"
,,Proč?"
,,Protože to není pes."
,,Tak to asi hovno, žádná jiná obluda kromě Whiskyho co chce nažrat, tak blbě nečumí."
,,To je Tommy vole!"
,,A jo, to by pasovalo, ten je druhej v pořadí dementních výrazů."
,,A na třetím míste bude tvůj." řekla jsem a nasměrovala na něj zrcátko. ,,A pro připomenutí nejsi doma se svím psem, ale v New Orleans na turné Girls s Guns N'roses. ,,Fakt? Tak mě vzbuď až dorazíme domů." ,,Za 2 hodiny jdeš na pódium!"
..Do prdele, to bych si musel učesat vlasy, ale to dá moc práce... myslím, že se tam dneska nedostavím." ,,Chtěl si přece hodit Emi s pódia." řekla jsem. ,,Myslím, že se tam dneska dostavím." ,,A co takhle nejdřív sprchu a umýt si vlasy, lak ti s tou mastnou slámou žádné kouzlo neudělá." koukl se do zrcadla. ,,Proč, vždyť to je v poho, sprchoval sem se v Knoxsvillu."
,,Tam jsme byli před 2 týdny." ,,To asi těžko, to bych si uvědomil!",,Neuvědomil sis ani to, že si na turné!" ,,No a co.. to je nepodtstatná informace."
,,Cože?! My jsme na turné?" ozval se Tommy který se probral a zvedl ze země. ,,Ty vole, to už je moc", řekla jsem, vyběhhla ze dveří a rychle procházela chodbou. Vrazila sem do Slashe, který se vypotácel ze dveří a přes ty svoje vlasy zas skoro neviděl.
,,Uhni čokle!"
,,Jakej čokle?" zeptal se. ,,Běž se kouknout za Nikkim. Šla jsem dál. Narazila sem na Rim a začala jí vyčítat, že ona se tam vybavuje s Vincem a ostatníma v zákulisí a já jsem dostala na starost hlídat ty dva retardy. (doslova retardy)
Když se ale otočila, vyděla jsem, že je ještě nasranější než já. ,,Co se stalo tobě? Vidím,že ses taky nenudila."
,,No to teda ne. Teda, ze začátku to bylo v poho. Naladila sem s Mickem Slashovi kytaru a kecali jsme. Potom tam přišla ta zasraná Emi." ,,A začala Mickovi nadávat že?" zeptala jsem se.
,,Jo, začala řvát proč se se mnou baví, a on na to že si jen povídáme, nic víc. A zasraná Emi chtěla pokračovat a.." ,,Ty si jí skočila po krku že?" skočila sem jí o5 do řeči.
,,A co jiného asi.. potom jsem viděla jak tam přišel Fred a ptal se Doca, kolikrát musí ještě Nikkiho praštit aby dostal přidáno." zavrátila jsem oči. A Rim na to, že jí to potom vysvětlím, jestli o tom něco vím. Já na to že jo, ale ať pokračuje. ,,No a jak sem měla Emi hezky v šachu a chtěla jsem jí rozbít ten její zasraný, prolhaný ksicht, hádej co se stalo.." ,,Mick ti v tom zabránil?" zeptala jsem se logicky. ,,Jenže to mi nedošlo protože mi málem explodovaly nervy. Někdo mě praštil flaškou Danielse. Já tomu někomu, myslela jsem si že je to někdo z té dementní ochranky, třeba Fred, vytrhla z ruky tu flašku, otočila se a praštila jsem ho přes záda." ,,Ou, Mick musel pěkně řvát." uvědomila jsem si. ,,A když se Daniels dotkl Mickových zad, tak Vince někde vedle rozbil sklenici o zeď."
,,Jé štěstí." řekla jsem. ,,Jak to?" ,,Aspoň mají Nikki s Tommym víc času na to dát se dohromady. Pokračuj."
,,Mick začal skuhrat, ale já jsem se obrátila zpět na Emi, že jí tu hubu stejně rozbiju. Jenže za mnou přišel Dough ať seženu někoho, kdo odveze Vinceho do nemocnice." ,,Smůla, řekla jsem. Ale stejně ji má Nikki v plánu hodit z pódia." zasmála se tomu a šly jsme najít kluky z Guns, aby začli ladit. Vešli jsme do Nikkiho pokoje, kde jsem poslala Slashe, aby jsme se koukla jestli tam je. ,,Do prdele! Co to tam děláte?!" ,,Přivazujeme ho k židli!" zařvali Tommy a Nikki zároveň. ,,To do prdele vidím..ale... PRÓČ?!" zařvala jsem. Nikki mi to začal vysvětlovat a u toho mluvil jako buzna. ,,Prostě..jednoduchá teorie. Jelikož nám s Tommy nejdou furt učesat vlasy a vypadají spíš jak kupa hnoje..." ,,To proto že jste si je neumyli.." podotkla Rim. ,,Helé, přestaň mi skákat do řeči, plosím tebe.." řekl a mávl u toho rukou. ,,Přestaň mluvit jako retard a dopověz to!" řekla nasraně Rim. ,,Ale kuš kuš, holky, to nepoznáte teplouše.." pokračoval. ,,Ty vole, ty už se Danielse ani nedotkneš!" zařvaly jsme obě. ,,Omg, to jsou lidi.." nedal se Nikki a pokračoval. ,,No a tak jsme se s Tommym dohodli, že na protest ostříháme Slashovi vlasy, protože on s nimi nemusí dělat vůbec nic a má je furt hezké." dopověděl. ,,Protože si je myje idiote!" zařvaly jsme s Rim o5, a šly jsme osvobodit Slashe, který byl přivázaný k židli a přes pusu měl izolepu. To musela být pěkná rvačka než ho chytili. Po tom, co jsme osvobodily Slashe, jsme šly říct Axlovi, že už má jít na pódium. Otevřely jsme dveře, které byly pootevřené, uviděly jsme Axla jen v jeho bílých koncertních šortkách a pletených ponožkách, jak si holí podpaží. Začaly jsme se smát a řekly ,,Do prdele, co to máš na sobě?!" Načež přiběhl Tommy ve svých koncenrtních leopardích slipech zařezaných do prdele. ,,No do řitě, co to máš na sobě?" řeknem o5. Najednou kolem nás prošel Vince a nesl růžový lak s tím, že si před koncertem musí nalakovat aspoň jednu ruku když má druhou v čudu. Obrátily jsme oči v sloup a Rim se zeptala. ,,Ty už jsi tady?" on přikývl. ,,Jo a můj růžový lak na nehty taky!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Duffne Von Lestrange Duffne Von Lestrange | Web | 10. ledna 2011 v 22:00 | Reagovat

tak to je drsný !!! i love it !!!

2 Rim Rim | E-mail | Web | 13. ledna 2011 v 18:01 | Reagovat

kudy z nudy nu :D:D dik ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama