MC 19

30. ledna 2011 v 11:49 | Rim a Shila |  Příběhy
Z pohledu Shily
Scházela jsem po schodech směrem k recepci. Byli jsme zrovna v nějakém tom nóbl hotelu (a jen čekali kdy nás od tud vyhoděj) a všude tu chodili ti šašci v kravatách a v obleku a nafintěné barbíny. (V tom případě jsme všichni včetně naši MC čtveřice vypadali jako růžový lak na nehty mezi černými) Zastavila jsem se a koukla se jestli tu náhodou není Nikki, kterému jsem měla říct, že má být za půl hodiny před hotelem nachystaný na koncert. (Rim šla najít Tommyho,
ostatní šlo najít lehce Vince byl ve sprše, kde se Rim trochu zdržela a Mick zalezlí pod postelí v domnění, že na něj útočí mimozemšťani- tam jsem se zas zdržela já, protože bylo celkem těžké ho přesvědčit, že vypil láhev Jacka a Nikki, nebo Tommy do něj nacpali ně jaké drogy).
Najednou se mezi kravaťákama a barbínama objevila ve dveřích jakási taková na pohled nepříjemná ženská, nejspíš se svou dcerou. Věděla jsem, že tu babu i tu holku znám, ale dokud nepromluvila tak mi to nedocvaklo.
"Chci okamžitě mluvit s Frankem Feranou!" zařvala ženská na recepční.
"Nikdo takoví tady ale není ubytovaný."opověděla.
(Jasně byla to Nikkiho matka Dona a jeho nevlastní sestra Ceci)
Než začala Dona vyšilovat Ceci ji opravila."Chceme mluvit s Nikkim Sixxem."
"Pch,
čuč na to Dave. Tohle je už asi 30 holka co se na toho cvoka ptá."řekla nechápavě recepční a otočila se na odpudivého negra s brejlema na očích.
"Tak řeknete mi do prdele, na kterém pokoji ten magor vězí." Zařvala Dona výhružně a to mě probudilo ze zamyšlení a usoudila jsem, že bych měla vypadnout.
Ovšem ta kráva za pultem jí řekla, že má zákaz k němu někoho pouštět a tak se ty dvě obrátily směrem ke schodům, že ho půjdou najít samy. No a pak mě uviděly. Nevím jestli mě vůbec poznaly hned nebo tak blbě čuměly furt.(Já a Rim jsme Nikkiho matku nenáviděly, byla to ta nejděsnější, nejuřvanější, nejprotivnější atd. atd. ženská na planetě, pokud jde o Ceci tak mi nijak nevadila, ovšem za předpokladu, že u sebe nemá matku.)
"Hééééj ty !!"zařvala a já dělala, že jsem si jí nevšimla a snažila jsem se zmizet.
"No ty! Ty v té sukni co jsi zmalovaná jak děvka!"zařvala znova a to už jsem z toho vyváznout nemohla. "To si asi v tom případě dlouho neviděla svého syna, krůto."okřikla jsem ji nasraně. Přišla ke mně s tím svím opileckým ksichtem a nosem na horu a ať jí prej za ním odvedu. Protože jsem stejně musela za Nikkim jít tak jsem teda po kratší hádce šla. Došly jsme k jeho pokoji.
"Nikki!"zavolala jsem,
když nereagoval na zaklepání.
"Néééé!"ozval se. Kupodivu šlo slyšet, že není sfetovaný ani moc opilí."
"Za 20 mnut máš být před hotelem!"
"Tak zavolej hasiče ať mi k oknu přistavjej žebřík rovnou do limuzíny.
"Otevři!" řekla jsem bez toho abych uvažovala tom proč mele takové blbosti. ,,Před chvíli mi volal Izzy, že je dole u recepce moje matka!" zařval Nikki. Najednou sem uslyšela otevření okna. ,,Zabiju se!" řval Nikki. ,,Kdyť si v prvním patře!" řvala jsem já. ,,To je jedno!" zařval zase on. ,,Počkej, to by bolelo, du se radši uškrtit!" řekl. Pak třískly dveře od skříně. ,,Ať tě moli sežerou!" řvala sem nasraně. ,,HARAKIRI!" zařval Nikki a začal vydávat dusící se zvuky. ,,Hej, jaký herák?! řekl Slash který prošel kolem. ,,Nikki se chce zabít." řekla sem mu. ,,Už aby to bylo", pousmál se a spokojeně odešel. ,,Okamžitě se vrať nebo skončíš jako Axl ty hajzle!" ,,A co mám jako do prdele dělat?! Poslouchat jak se ten dežo dusí?!" ptal se. ,,Vyrazit dveře." řekla jsem. ,,Jo ale budeš to platit ty." ,,Však dneska večer tu už nebudem. Navíc.... Doc to zaplatí." zazubila sem se a dala povel k vyražení. Slash se rozběhl, zakopl na rovné zemi a spadl na zem. ,,Ááá áááh...můj feťácký..áááh...malíček!" řval a díval se na svůj zlomený nehet." ,,Nekňuč a dělej" odpověděla sem. ,,Zajdu si na manikůru.." stěžoval si zabručeně Slash. Nikkiho matka se sestrou se na nás povýšeně dívaly. Potom začala Nikkiho matka nadávat a ze skříně se ozvalo.. ,,Shi, ať drží hubu!" ,,Okay, použíjeme ji jako beranidlo!" navrhl Slash. ,,To by nebylo na škodu", ozvalo se o5 ze skříně. ,,Nehte mě samotného s mou škrtící strunou!" zase hulákal Nikki. Nakonec jsme teda vyrazili dveře. Otevřeli jsme jednu skříň, nic. Druhou a kupodivu tam byl Nikki který se škrtil strunou. Za námi vešly ty dvě. ,,Ááááá moje matka!" zařval, vyskočil na parapet a obrátil se. ,,Nenávidím tě matko! Nelez mi na moje zhulené oči!" zařval naposled a vyskočil z okna. Dodneška nechápu jak. Slash zavolal ochranku ať ty dvě odvedou pryč. Nakonec jsme Nikkiho našli a všechny sme včas odvedli před hotel aby mohli odjet na koncert.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Duffne Von Lestrange Duffne Von Lestrange | Web | 31. ledna 2011 v 8:17 | Reagovat

great !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama