Březen 2011

Tommy Lee

29. března 2011 v 18:49 | Shila |  Videa

Rim:Tommy
Shila:baba

Kiss

29. března 2011 v 18:43 | Shila |  Videa

Shila:Gene
Rim:Paul
A ty ostatní jsme mluvily tak náhodně

Waysted

29. března 2011 v 18:40 | Shila |  Videa

Rim:Ti dva
Shila:ta baba XD

Punkerské kuře

29. března 2011 v 18:36 | Shila |  Videa

tak tady je další dabing XD
Kdo koho mluví-
Shila:ten chlap a C.C.Deville
Rim:Ta baba na konci a Bret Michael

Nikkiho sliny

28. března 2011 v 14:33 | Shila |  Články a rozhovory MC
Mötley Crüe měli vždy zvláštní vztah se svými fanoušky.
Nikki na koncertě v San Diegu, hodil mezi lidi láhev s vodou, když ji nějaká fanynka hodila zpět ...uraženě se postavil, zvedl baskytaru nad rameno (proč?...XD) a označil ji za "děvku."
Asi v 1:30 ve videu, žena hodila láhev na Nikkiho, kterého voda pocákala (můj názor, že: Nikki se choval jak kretén, jak by mu snad spálila vlasy bo co...a ta baba byla blbá bo s tím měla počítat..navíc já bych si tu láhev nechala..XD )
Řekl: "Myslíte si, že je to sh * ts vtipné motherf * cker? Vykuř mi ho. Pojď sem. F * ck vás."
Ukázal na ni ať jde k němu.
"Skutečnost, že jste f'ing wh * re prostě znamená, že můžeš vykouřit péro trochu víc, děvko. Aw, do prdele děvka pláče."

Podle názoru někoho jinýho to byla past a Nikki moc dobře věděl že ji někdo hodí zpět. Prostě si potřeboval zařvat a někoho ztrapnit. Stejnak bych ho měla chut' ho zabít, kdyby se to stalo mě.


Nározky - Steven Tyler

26. března 2011 v 20:23 | Rim a Shila |  Mix
Steven Tyler má dnes 63 let.. všechno nejlepší, hodně čuráků v tvé velké papulce.. (samozřejmě to není narážka, ale náš ujetě glamovský slovník)xP
http://1.bp.blogspot.com/_bCh-gAJte7Y/S7mVa8ruXkI/AAAAAAAAGMk/nwPKYtzd2Zk/s1600/Steven-Tyler-1.jpg

Tigertailz-discography

19. března 2011 v 14:43 | Shila |  Životopisy Tigertailz

Young and Crazy


1. Star Attraction
2. Hollywood Killer
3. Ballerina
4. Livin' Without You
5. Shameless
6. City Kids
7. Shout to Kill
8. Turn Me on
9. She's Too Hot
10. Young and Crazy
11. Fall in Love Again

Bezerk


1. Sick Sex
2. Love Bomb Baby
3. I Can Fight Dirty Too
4. Noise Level Critical
5. Heaven
6. Love Overload
7. Action City
8. Twist and Shake
9. Squeeze It Dry
10. Call of the Wild

Bonustrack
11. Love Junkie

Banzai !


1. Murderess
2. Livin' Without You
3. Million Dollar Smile
4. She's Too Hot (Live)
5. Creeping Death
6. Nine Livez
7. Peace Sells
8. For a Few Dollars More
9. Taking the Pain

Wazbones

1. Tear Your Fucking Heart Out
2. Dirty Needles
3. Belly of the Beast
4. Pig Face
5. Love Junkie
6. Make Me Bleed
7. Perish
8. Let Your Flesh Instruct Your Mind
9. Love Can Kill
10. In the Name of the Gun

You Lookin' at Me (the Best of Tigertailz Live)1. Tearyourfuckingheartout
2. Love Overload
3. Dirty Needless
4. Noize Levelz Critical
5. Love Junkie
6. Squeeze It Dry
7. Belly of the Beast
8. Pigface
9. Sick Sex
10. Call of the Wild
11. Love Bomb Baby

Original Sin
1. Shout to Kill
2. Turn Me on
3. Now You're on Your Own
4. I'll Fail on Love Again
5. Young & Crazy
6. Star Attraction
7. Living Without You
8. Take It to the Limit
9. I Want You to Want Me
10. Cat Got Ya Tongue


Bezerk (USA Release)

1. Sick Sex
2. Love Bomb Baby
3. Noise Level Critical
4. I Can Fight Dirty Too
5. Heaven
6. Love Overload
7. Action City
8. Twist and Shake
9. Squeeze It Dry
10. Call of the Wild
11. Love Junkie

Bezerk 2.01. Bezerk
2. Do It Up
3. One Beat of Your Heart
4. I Believe
5. TVOD
6. Falling Down
7. Make Me Bleed
8. Get Real
9. Anniez Gone
10. For Hate'z Sake
11. Sugar Fever
12. Dirty Needlez

Thrill Pistol


1. Brain the Sucker
2. Long Live the New Flesh
3. Twisted
4. Thrill Pistol
5. Miles Away
6. She'z So Wild
7. Only You
8. Tongwynlais Fly
9. Hanging by the Heels
10. Serpent QueenNoční procházka?

15. března 2011 v 17:27 | Shila |  Příběhy
Tak jseme ve slohu dostali za úkol domyslet příběh XD ...no dopadlo to tak nějak...však posuďte sami.Ten začátek jsme dostali zadaný a to ostatní už je domyšlený.:)

Noční procházka?
Na dnešek jsem spala, ale nic se mi nezdálo. Zřejmě jsem spala velice tvrdě. Spánek mě však neosvěžil, cítím se hrozně slabá. Snad jsem se nedopustila chyby, když jsem si zase vzala uspávací prostředek. Teď čekám, ale spánek nepřichází. Opět mě přepadá strach a pochyby.(Od tud už je to moje XD) Pořád vidím před očima včerejší noc a začínám se obávat toho, že mi ten zvuk, ten dětský pláč, už nikdy nevymizí z hlavy. Před očima se mi stále do kola odehrává ta včerejší scéna…
Včera bylo konečně teplo a tak jsem se šla projít. Než jsem vyšla ven, koukla jsem se do zrcadla, abych zhodnotila své nové šaty. "Abych se těm mrtvím alespoň líbila, když už je jdu otravovat." prohodila jsem jen tak k mé kočce Litě a vydala se na hřbitov. Do města už moc nechodím, protože to tam poslední dobou je moc živé. Rozhodně mi hřbitov připadá o moc bezpečnější.
Přecházím cestu a pokračuji podél lesa, dokud nenarazím na obrovskou hřbitovní bránu. Zjišťuji, že je zamčená. A však o pár metrů dál objevuji díru v plotě a prolézám jí. Posadím se na jeden z hrobů, zadívám se na noční oblohu a koukám na měsíc. "Že by už byl úplněk?" pomyslím si, i když mě to vlastně moc nezajímá. Jelikož se ke mně od náhrobní desky blíží odporný pavouk, rychle se vydám dál po kamenné cestičce, která vede k houfu stromů na kterých je zavěšena houpačka. Posadím se na ni a kouknu před sebe. Uviděla jsem napolo vykopanou jámu, u které byla lopata opřená o desku z mramoru. Nejprve mi to přišlo divné, ale potom jsem si uvědomila, že se tu jen kope nový hrob. Navíc na desce nebylo uvedené ani jméno. Zhoupla jsem se a najednou "Prásk!" Za skřípění starých stromů jsem spadla na zem. Rychle jsem se postavila, oprášila si šaty a ustrašeně jsem se rozhlížela kolem sebe. Byla jsem si sto procentně jistá, že mě někdo shodil. Když jsem neobjevila nic podezřelého, zachovala jsem si chladnou hlavu a pomalu se vydala zpět k bráně. Bylo naprosté ticho a já slyšela jen vlastní kroky. V tom případě není nic překvapujícího na tom, že když se ozval hlasitý skřek, nejradši bych sama ležela v rakvi metr pod zemí. Otočila jsem se směrem, od kud se ten zvuk přiřítil. Nic, nebo nikoho jsem neviděla, a však po chvíli jsem se musela sama sobě zasmát. Pod rozsvícenou hřbitovní lampou, vysel hlavou dolů netopýr. "Vyfotím si ho." Blesklo mi hlavou a sáhla jsem si do kapsy pro mobil. "Do prčic!" křikla jsem při čemž netopýr odletěl. Uvědomila jsem si, že mi při tom pádu z houpačky musel vypadnout. Rychlejším tempem jsem se vracela (i když se mi na to místo vůbec nechtělo). Už jsem ji měla skoro na dohled, ale zafoukal chladný vítr a navál mi vlasy do obličeje. Snažila jsem se je dát zpátky a v tom jsem uslyšela další děsivý zvuk. Ovšem tentokrát to nebyl netopýr. Brekot, nebo spíš zoufalí řev dítěte se mi zarýval až do mozku. Konečně jsem vyhrála nad silným větrem a hodila si vlasy dozadu. Na houpačce seděla asi sedmi letá holčička, oblečená v bílých šatech umazaných od hlíny, přes které ji až po kolena splývaly černé vlasy. Držela se železných řetězů, kterými byla houpačka zavěšena na stromě a snažila se jich pustit. Bez přestání ječela a pokoušela se utéct, ale jako by ji něco drželo.
V okamžiku kdy jsem se na ni podívala, uslyšela jsem odněkud svoje jméno, potom zase a po chvíli znovu. "Merilyn, Merilyn!" Ozývalo se kolem mě a já se za tím strašidelným, ale přesto sladkým hlasem otáčela. A však nic. Přicházel z prázdnoty, jako by to vítr ke mně promlouval. Začala být šílená zima a potom se mi zdálo, že se moje jméno ozývá i z hrobů. Bylo to všude. Šepot zcela vyplnil hřbitovní ticho. Už ani kvílení toho děvčete nebylo slyšet. Když jsem se po ní koukla, vypadala jako by si mně ani nevšimla, ale věděla jsem, že ji tady nemůžu nechat. Udělala jsem krok směrem k ní a vlasy mi vyletěly do vzduchu. To me sice vyděsilo, ale šla jsem dál. Dokud…jsem neucítila na mém krku studený dech. Ztuhla jsem a oči mi div nevypadly z důlku. Když se mě však dotkly něčí neviditelné zuby, zapomněla jsem na všechno. Na dítě, na mobil, chtěla jsem být akorát pryč od tud. Zaječela jsem ještě hlasitěji než ta holka a vyběhla směrem k bráně. Po pár krocích mi něco podrazilo nohy a já spadla přímo na nějaký hrob. Zvedla jsem hlavu a uviděla fotku v rámečku, byla na ní děsivě mračící se holčička. Těžko uvěřit, že to byla právě ta uplakaná, co seděla na houpačce. To mě vyděsilo ještě víc, už jen protože tohle byl ten hrob, který jsem asi před půl hodinou viděla rozkopaný s prázdnou náhrobní deskou. Ani jsem se nepodívala na jméno, které na ni nejspíš bylo vytesáno a utíkala jsem domů.
Teď ležím a snažím se usnout, ale nejde to, i když jsem spala jen pár hodin. Je šest ráno a já do sebe cpu tabletky na spaní s nadějí, že když svítá, mohly by mě už konečně opustit vzpomínky na minulou noc. Zároveň mě sžírá pocit viny. "Přece jsem neměla na vybranou, musela jsem ji tam nechat. Nevěděla jsem co by se mohlo stát." opakovala jsem si stále do kola. I za toho děsného vřískotu v mé hlavě, jsem z nenadání usnula a probrala jsem se až večer.
Otevřela jsem oči, koukla na hodiny a… "Hmm, 19:20." Řekla jsem si. Chtělo se mi hlavou praštit zpět na polštář. Připadala jsem si jako upír. Bylo mi jasné, že dnes v noci se mi už do postele chtít nebude. Vstala jsem a šla si uvařit kávu, když v tom mi něco proběhlo pod nohama. Po rozsvícení světla se ukázalo, že to byla jen Lita. "Máš hlad, co?" zasmála jsem se a dala jí do misky granule. Ta se toho však ani netkla. Pořád pobíhala po domě a skákala po nábytku. Když nic nezabralo, nechala jsem ji napokoji.
Protože byla sobota, napadlo mě, že bych mohla obvolat pár přátel a někam bychom zašli. Pak mi blesklo hlavou, že přece nemám mobil. Chtěla jsem za nimi tedy zajít osobně, ale při vzpomínce na včerejšek mě to přešlo. Radši jsem si pustila hudbu a lehla si na sedačku. Píseň od Apocalyptici mě pomalu uspávala. Neměla jsem však nejmenší šanci usnout, protože na mě skočila Lita, vycenila své špičaté zuby a začala agresivně prskat. Já ji však jen odehnala a naštvaně za ní křikla, že mě vzbudila. Začala hrát skladba od Marilyna Mansona. Při zvuku sirén mi v hlavě opět začal ječet ten hlas.
Lita začala mňoukat a já sebou najednou trhla a potom jako bych zamrzla. Ležela jsem na zádech a ze sedačky, jako by ze vnitř něco ťukalo do rytmu hudby. Potom to začalo škrábat a já nebyla sto se pohnou. Po chvíli co se k tomu přidaly i divné zvuky a já se skoprněle zvedla a s hrůzou koukla za sebe. Najednou se sedačka (která měla v sobě úložný prostor) prudce otevřela a za děsného rachotu vyšla ven ta malá holka. Jenže už nevypadala tak nevinně. Byla celá od krve, špíny, šaty měla potrhané. Na tváří jí prolétával zlomyslný úšklebek a za sebou táhla řetězy z houpačky. Při každém kroku směrem ke mně z ní ta krev kapala a vlasy měla nahrnuté ve tváři. I přes ně však šly vidět její rudé oči. Otočila jsem se a s řevem jsem okamžitě vyběhla z baráku. Ani jsem neuvažovala nad tím, proč zdrhám před malou holkou. Když jsem však chtěla zabočit do města, stála najednou přede mnou a já musela změnit směr. Když jsem se snažila dostat k domu, kde bydlí kamarádka, byla tam zas. A tak to šlo, dokud jsem se nedostala na hřbitov, který mi rozhodně už nepřipadal bezpečný. Ta holka šla pořád za mnou a já se blížila na místo kde bývala houpačka. Do toho začalo pršet a hřmít. "Příhodná doba pro bouřku."proběhlo mi hlavou. Na jednou jsem se zastavila u vysokého plotu, který jsem neměla šanci přelézt. Podívala jsem se za sebe, jestli mám čas na útěk, ale pozdě.
A však v okamžiku kdy se dostala na místo kousek od jejího hrobu, opřela se o strom a začala na mě něco řvát latinou, uhodil blesk a strom začal hořet. S tím jak oheň postupoval, začal se vytrácet i ten přízrak, či duch té holky. Koukla jsem se na zem a tam jsem uviděla svůj mobil, který kupodivu fungoval. Bylo po všem. Do dnes nevím co se to stalo,ale teď už stačilo jen jedno… zavolat hasiče.

Kate Von D-narozky

8. března 2011 v 22:32 | Shila |  Mix
Kate Von má dneska 29 narozeniny. :).....(Teprve 29 a chodila s 52 letým Nikkim Sixxem..XD no ale co.)


SB 3

7. března 2011 v 19:27 | Shila |  Spřátelené blogy

Je tu třetí spřátelený blog o glam a hair metalu:). Je úžasnej tak mrkněte : ZDE


Jon Bon Jovi- narozky

2. března 2011 v 14:58 | Shila |  Mix
Jon Bon Jovi slaví 49 narozeniny....a na svůj věk vypadá rozhodně skvěle....v porovnání například s Vincem Neilem...(tohle není pomluva...Vince není rozhodně žádná obluda...jen to v mládí trošku přehnal a teď platí daňe :D)Kiss: sólové desky

2. března 2011 v 14:45 | Shila |  Životopisy Kiss

Peter Criss 1978
Obrázek
01-I´m Gonna Love You
02-You Matter To Me
03-Tossin`And Turnin
04-Don`t You Let Me Down
05-That´s The Kind Of Sugar Papa Likes
06-Easy Thing
07-Rock Me,Baby
08-Kiss The Girl Goodbye
09-Hooked On Rock`n`Roll
10-I Cant`t Stop The Rain


Gene Simmons 1978
Obrázek
01-Radioactive
02-Burning Up With Fever
03-See You Tonite
04-Tunnel Of Love
05-True Confessions
06-Living In Sin
07-Always Near You - Nowhere To Hide
08-Man Of 1,000 Faces
09-Mr. Make Believe
10-See You In Your Dreams
11-When You Wish Upon A Star
Paul Stanley 1978
Obrázek
01-Tonight You Belong To Me
02-Move On
03-Ain`t Quite Right
04-Wouldn`t You Like Me To Know
05-Take Me Away (Together As One)
06-It`s Alright
07-Hold Me Touch Me ( Think Of Me When We`re Apart)
08-Love In Chains
09-Goodbyehttp://2.bp.blogspot.com/_rmN4cRw3XGw/TJu9XvRG1YI/AAAAAAAAAls/amN4bZfp8ZU/s1600/acefrehley.jpg


Ace Frehley 1978

01 - Rip It Out
02 - Speedin' Back To My Baby
03 - Snow Blind
04 - Ozone
05 - What's On Your Mind
06 - New York Groove
07 - I'm In Need Of Love
08 - Wiped-Out
09 - Fractured Mirror


Alba: Dynasty a Double Platinum

2. března 2011 v 14:36 | Shila |  Životopisy Kiss
http://2.bp.blogspot.com/_bhs9798_mOc/ShMskrwSRmI/AAAAAAAAA8E/4r6zePevs20/s400/Kiss-Dynasty-Frontal%5B1%5D.jpg

Dynasty 1979


* 001 I Was Made For Lovin' You
* 002 2,000 Man
* 003 Sure Know Something
* 004 Dirty Livin'
* 005 Charisma
* 006 Magic Touch
* 007 Hard Times
* 008 X-Ray Eyes
* 009 Save Your Love

Double Platinum 1978


http://www.kissfaq.com/KissFAQ-wiki/images/c/c8/Cover_doubleplatinum-nf_large.jpg


* 001 Strutter
* 002 Do You Love Me?
* 003 Hard Luck Woman
* 004 Calling Dr. Love
* 005 Let Me Go Rock 'N' Roll
* 006 Love Gun
* 007 God Of Thunder
* 008 Firehouse
* 009 Hotter Than Hell
* 010 I Want You
* 011 Deuce
* 012 100,000 Years
* 013 Detroit Rock City
* 014 Rock Bottom
* 015 She
* 016 Rock And Roll All Nite
* 017 Beth
* 018 Makin' Love
* 019 C'mon And Love Me
* 020 Cold Gin
* 021 Black Diamond