Květen 2011

Sixx-This Is Gonna Hurt

25. května 2011 v 9:24 | Shila |  Knihy
Čauky...našla jsem stránku kde je pár fotek z knihy This Is Gonna Hurt...tak kdo to neviděl ať se koukne :)


http://images.huffingtonpost.com/2011-05-06-nikki_sixx_this_is_gonna_hurt.jpg

Sid Vicious-výročí smrti

10. května 2011 v 10:36 | Shila |  Mix
Dneska by měl náš nejulítlejší a nejslavnější punker Sid Vicious 54 let :**Mick Mars- narozky

4. května 2011 v 15:19 | Shila |  Mix
Micki má dneska narozeniny :**** milaček muj metalovej...je mu už 60 let :(....kéž by se ten zkurvenej!!!!! čas zastavil...

http://s11.acephotos.org/images/orig/l/c/lct2eibj18ljl8b.jpg http://www.metalexpressradio.com/images/covers/Motley%20Crue%20Mick%20Mars%20250.jpg

MC 21 kapitola

1. května 2011 v 14:07 | Rim a Shila |  Příběhy
O hodinu později před zkušebnou s půl hodinovým spožděním...
Vince se zastavil u dveří a poslouchal jak Nikki pobaveně řve po Tommym. ,,Cos to do prdele chtěl říct?! Kokota, bo co?"
,,Hej já za to nemůžu byl jsem ožralej.. navíc jsem nechtěl říct kokota, ale koksota." pochlubil se Tommy svím výmyslem. ,,Koksota?" zeptal se Mick udiveně. ,,Byl jsem zfetlej, nebo ožralej? No to je jedno! Jak jsem asi mohl vědět co melu kurva a sere mě to!" řekl uraženě Tommy. ,,Co tě sere?" nahodil Nikki debilní ksicht. ,,Že je na titulce Vinceho prdel a ne moje."
,,Protože ji nemáš tak hezkou jako já." prohlásil Vince když vešel do dveří. ,,Hele prdel přišla!" vybafli ze sebe Nikki s Mickem zároveň. ,,Mám!" vykřikl Tommy ještě uražněji na Vinceho. ,,A nemáš..já ji viděl ty vychrtlino!" Nikki s Mickem je jen pozorovali. ,,Ty jedna tlustá fetko!" křičel histericky Tommy. ,,Víš co ty seš?" zeptal se Vince a přiblížil ksicht k jeho. ,,Ty.. ty seš anorektička!" zařval satansky Vince a vypláznul na něj jazyk. ,,Tak teďs mne zabil." vykřikl místo věty: teď si to zabil, a spadl na zem, tím strčil do Nikkiho a tomu upadla cigareta. Tommy na ni samozřejmě dopadl. ,,ÁÁuu! Do prdele!" zavyl. ,,Tady člověk nemůže ani zhebnout vy kreténi!" zařval Tommy a oddupal k bicím, kde asi 5 minut hledal paličky a až potomn si všimnul že je má zastrčené v kalhotech. ,,A ještě jedno jediné slovo tak beru bicí a mizím." řekl Tommy a dal si ruce v bok. Raši si konečně sedni ať můžem začít zkoušet." řekl Mick. ,,Tááák to je vrchol!" zařval a ostatní se na Tommyho nechápavě podívali. ,,To nebylo ani slovo, to byla celá věta."
,,Nebyla!" zařval Vince.
,,Byla!"
,,Nebyla!"
,,Byla!"
,,Nebyla!"
,,Jak se opovažuješ?!" zaječel Tommy, otočil se na pdopatku, sehnul se a snažil se zvednout bicí soupravu do vzduchu a odklusat s ní. Nikki se ale napřáhl baskytarou a praštil Tommyho přes prdel.
"Aááááuqí"! vypískl Tommy. "Já to říkal, nemáš tam ani gram tuku! Anorektičko!" zajásal Vince. " Tak abyste věděli."zařval Tommy. "Teď vám tyhle paličky narvu do nosu!"zasmál se ďábelsky a napřáhl je před sebe. Nikki se ušklíbl. "A já ti narvu tohle do prdele!" zasmál se ještě ďábelštěji a posunul k němu krk od baskytary. "Auuuuuííí, bolíí, prdel bolííí!" řval Tommy a dal se na útěk.
Po chodbě jsem šla zrovna já s Rim a jak byl Tommy splašenej, shodil nás na zem. "Koukej kurva na cestu koňu jeden!!" zařvala Rim. "Auíííí, blí, prdel bolí!" řval stále Tommy a s mávajicíma rukama běžel dál.