Červenec 2011

JibJab!

25. července 2011 v 18:38 | Rim |  Videa
Tak lidi...Sixx byl u mě, a zase Terror Twins musely něco spáchat..:D takže jsme natrefily na starou známou stránku JibJab. Některé videa jsou směšné, jiné jsou směšné..xDD Byla tu i kámoška MM, a jelikož teď žere Mansona, tak jsme tam musely hodit i Mansona no..:D A jinak v hlavních rolích: Tommy Lee, Nikki Sixx, Gene Simmons, Marilyn Manson, Andi Deris..
Tak ať se líbí...;D

Takže první video, tady naši miláčkově hrajou baseboll..:D
http://mlb.jibjab.com/view/6SstydnH6afaNqpQ
V druhém, jak to popsat..prostě Vánoce jak mají být:D
http://sendables.jibjab.com/view/LBGPUT04AnoA6590
Ve třetím se stali hrdiny oblíbeného (pro mě teda ne) filmu Star Wars ;D
http://sendables.jibjab.com/view/cWMxADfnG7xUmACN
Čtvrté video, to je prostě takový sexy, really sexy taneček :D
http://sendables.jibjab.com/view/b035xvNDxJmPUKle
Glam metalové Vánoce♥nebo hippies? Si vyberte :D
http://sendables.jibjab.com/view/60iOayYOP3TB24Vq
Zase Glam..♥
http://sendables.jibjab.com/add_ecard_message/226693547
Tady si naši parchanti hrají na židy:D
http://sendables.jibjab.com/view/G7DOIURjNntHnKIX

Tak a toť vše..třeba se někteří právě trpící nudou aspoň zabavíte..;D

Dani Filth- narozeniny

25. července 2011 v 17:49 | Shila |  Mix
Dani Filth má dneska 38let.....tak hodně štěstí :* náš Lord of the hell...:*


Vince Neil- MTV Cribs

7. července 2011 v 11:50 | Shila |  Videa MC
Tak tady máte Home sweet home od Vinceho a Tommyho ;)A tady je video kokotů co se chtěli zviditelnit a ztrapnitBobby Rock- životopis

4. července 2011 v 17:31 | Shila |  Mix
Bob Brock (narozený 13. července 1963, Livermore, Kalifornie), více známý pod uměleckým jménem Bobby Rock, je Los Angeleský rockový bubeník. Studoval na škole Berklee School of Music v Bostonu, Massachusetts a hrál v několika kapelách.
Rock nejprve vstoupil do národního podvědomí s kapelou Vinnie Vincent invaze. Potom následovaly jeho dvě alba.Tour stint natočil s Vinniem Vincentem a s Nitro před vstupem do kapely Nelson. Dále spolupracoval s kapelou Brunette a
Hardline. Sešel se s bývalými členy Vinnie Vincent Invaze, s Markem Slaughter a Dana Strum, když cestoval s kapelou Slaughter, místo bubeníka jménem Blas Elias, kteří měli před vystoupením s Blue Man Group v Las Vegas.
Nedávno Rock také hrál s Garym Hoey a v metalové skupině
Carnival of Souls, stále cestuje po zemi a dělá bubenické výstavy.
Bobby Rock sólo:

Rock také vydal materiál jako sólový umělec v jeho vlastní vydavatelské značce,
Paranormal Records. První vydání, 1994 je "Groovin in Tongues" je EP které obsahuje nějaké původní písně a taky nějaké převzaté, jako je "Climbing Up The Ladder " a "Frankenstein". To byl výsledek jeho času strávený hraním s některými z kapel jako Funk bands at Lyons Ave. Je tam také přepracování bubenického sóla s názvem "Pedal to the Metal" z jeho videa Metalmorphosis, kde v této verzi hraje s celou kapelou i když to před tím bylo jen bubnové sólo.

Jeho druhé album vydané v roce 1996 "
Out of Body", je progresivní rockové album, hraje na něm kytarista Brett Garsed, se kterým hrál Rock v kapele s Nelson, a baskytarista Carl "Fox" Carter, který byl spolužák Rocka na škole Berklee. Album obsahuje některé instrumentální kusy s komplexními změnami a rytmickými vzory. Je také vybaven kryty od Yes " Roundabout" 'a Aerosmith "Walk This Way", spolu s dvěma krátkými bubenickými sóly.

Rock poté vydal "
Snap, Crackle and Pop: Live", který nabízí výběr z turné. Je na něm společně s Neilem Zaza s kytaristou a basistou Billem "Buddha" Dickens. Coversy zahrané Steviem Wonderem jsou "I Wish" a Kool & The Gang je "Jungle Boogie," spolu s bubnovým sólem o názvu "Quadzilla".
Rock vydal dvě videa, 1989:
Metalmorphosis a 2001:The Zen of Drumming.
Ostatní aktivity:

Rock je certifikovaný osobní trenér, odborník na výživu a vegetarián. Je zastánce práv zvířat a má mnoho odkazů na jeho webové stránky na podporu jeho zvláštních nápadů. Taky se zajímá o meditaci a východní filozofii.


http://www.fullinbloommusic.com/images/bobbyrockdrums.jpg


Jeden z Hair metalových chlupáčů :* :D

http://www.technodisco.net/img/artists/big/b/bobby-rock.jpg

Jussi 69- životopis

4. července 2011 v 17:29 | Shila |  Mix
Jen tak mimo Glam metal ;) ikdyž je pravda že The 69 eyes začínali jako glameská kapela :)Jussi 69 (narozený jako Jussi Heikki Tapio Vuori v Helsinkách, Finsko 11. července 1972) je bubeník finské rockové kapely The 69 Eyes. Je nejvíce známý kvůli jeho okázalému stylu hraní, který mu vynesl pozornost fanoušků, kameramanů a podobně. Jeho bicí jsou nastavena nízko, aby umožnila maximální expozice jeho stádia dovádění.
Jussiho bubnování je jednoduché, ale účinné, více používá činely než čisté bubny, kterými vyplňuje přechod mezi částmi skladby.
Také se objevil v epizodě Viva La Bam a ve filmu Bam Margera Presents: Kde
je Santa? spolu s vedoucím zpěvákem z The 69 Eyes, Jyrkim 69.
Stephen Pearcy-narozeniny

4. července 2011 v 17:18 | Shila |  Mix
Trošičku později upozorňuju na včerejší narozeniny Stephena Pearcyho..podle mého počtařského umnění by mu mělo být 52 let ;) :**
http://www.arktimes.com/images/blogimages/2011/05/06/1304687687-stephenpic.jpg